Lyg siaubo filme: „Kibirkšties“ klubui Baltijos lygos titulas išslydo paskutinę sekundę

Pergalingo metimo vaizdo įrašas

Apmaudžiai Baltijos krepšinio lygos finalas susiklostė Lietuvos čempionui Vilniaus „Kibirkšties“ klubui. Gitauto Kievino auklėtinės finale su Rygos TTT krepšininkėmis pirmavo beveik visų rungtynių metimu ir kontroliavo mačo eigą, tčaiau galiausiai pralaimėjo 68:69.

Paskutinėmis sekundėmis vilnietės vis dar turėjo 2 taškų persvarą. Visgi Rygos krepšininkės suorganizavo puikią ataką – likus 1,7 sekundės tritaškį visiškai nieko netrukdoma iš aikštės kampo smeigė Gunta Baško.

G. Kievinas paprašė minutės pertraukėlės, tačiau tai nepadėjo. Bandydamos grąžinti kamuolį į žaidimą vilnietės suklydo ir turėjo pripažinti varžovių pranašumą.

Trečiajame kėlinyje Vilniaus klubas pirmavo 16 taškų persvara (59:43).