„Optibet A lygos“ 9-ojo turo rungtynėse panevėžiečiai savo saskaitą papildė dar trimis taškais. Telšių miesto stadione „Džiugas“ prieš turnyro lyderius patyrė septintąjį pralaimėjimą šiame sezone rezultatu 3:0 (1:0).

Rungtynes aktyviau pradėjo panevėžiečiai – jau 10-ąją minutę perdavimų serija telšiškių baudos aikštelėje, tačiau Jeffrey Sarpongui nepavyko tiksliai smūgiuoti į kamuolį.

Puikią progą 28-ąją minutę turėjo ir aikštės šeimininkai – Aires Sousa iš arti atliko smūgį į vartų plotą, visgi vartų sargas Vytautas Černiauskas demonstravo savo meistriškumą.

Turnyro lyderių atakos metu J. Sarpongo keltas kamuolys į baudos aikštelę skriejo link Sebastiano Rincono, o šis, 31-ąją rungtynių minutę, puikiai smūgiavo galva į dešinį vartų kampą ir pelnė trečią savo įvarti šiame sezone.

Antrojo kėlinio pradžioje J. Sarpongas turėjo progą padidinti komandos pranašumą, bet to padaryti neleido vartų sargas Marius Paukštė.

Ariagneris Smithas 75-ąją rungtynių minutę atkovojo kamuolį ir pelnė penktą savo įvartį šiame sezone, o 85-ąją Ernestas Veliulis puikiai žaidė varžovų baudos aikštelėje ir pelnydamas įvarti rezultatą pavertė triuškinančiu.

Po devynių turu „Panevėžys“ su 23 taškais toliau karaliauja lentelės viršuje, o „Džiugas“ savo kraityje turi 4 taškus ir rikiuojasi lentelės apačioje.