Antradienio vakarą vyko dvi UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosios rungtynės. Londone į kovą stojo „Chelsea“ ir titulą ginantys Madrido „Real“ futbolininkai. Tuo tarpu Italijoje susikovė „Napoli“ ir „Milan“ futbolininkai.

Londone bilietą į Čempionų lygos pusfinalį iškovojo rezultatu 2:0 šeimininkus vėl nugalėjęs Madrido „Real“.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo kelis neblogus šansus pasižymėti, bet išnaudoti progų nepavyko. O galiausiai po pertraukos įvarčiu pasižymėjo svečiai.

58-ąją minutę tiksliai komandos draugo perdavimą į vartus pasiuntė ir Madrido „Real“ į priekį išvedė Rodrygo.

O 80-ąją žaidimo minutę tas pas Rodrygo antrąjį kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino savo komandos pranašumą iki 2:0.

Primename, jog pirmosiose rungtynėse prieš savaitę Ispanijoje pergale 2:0 džiaugėsi „Real“.

Tuo tarpu susitikimas Neapolyje tarp Napoli“ ir „Milan“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tačiau bendru rezultatu 2:1 pusfinalyje vietą iškovojo Milano futbolininkai. Milano ekipa į Čempionų lygos pusfinalį žengė pirmą kartą nuo 2007 metų.

Įpusėjus pirmajam kėliniui Milano ekipa gavo progą mušti 11 m baudinio, bet Olivier Giroud progos neišnaudojo. Vis dėlto greitai prancūzas savo progą ištaisė.

43-ąją žaidimo minutę tas pats O. Giroud išnaudojo Rafaelio Leao gerą perdavimą ir išvedė Milano ekipą į priekį 1:0.

82-ąją minutę Khvicha Kcaratskhelia turėjo progą sugrąžinti maksimalią intrigą, kai stojo mušti 11 m baudinį, bet futbolininkas šanso neišnaudojo.

93-ąją minutę Napoli“ puolėjas Victoras Osimhenas visgi dar sugrąžino viltį Neapolio futbolininkams pasiųsdamas kamuolį  į vartus. Visgi jiems žūtbūt reikėjo įmušti dar kartą, o laiko tiesiog pritrūko.

Primename, jog pirmąsias tarpusavio rungtynes komandos sužaidė dar praėjusią savaitę, kur 1:0 triumfavo Milano futbolininkai.

Pusfinalio serija bus žaidžiama gegužės 9-10 ir 16-17 dienomis. Visi pusfinalio dalyviai paaiškės po likusių dviejų ketvirtfinalių mačų.