Lukaku atsivėrė: tapimas atpirkimo ožiu ir ko nepadarė Anglijos klubas

Du sezonus „Manchester United“ ekipoje praleidęs Romelu Lukaku puikiai debiutavo naujojoje komandoje. Už 80 mln. eurų Milano „Inter“ įsigytas belgas draugiškose rungtynėse prieš Bergamo „Virtus“ pelnė 4 iš 8 komandos įvarčių.

Dar prieš persikeliant į „Inter“, R. Lukaku dalyvavo „LightHarted“ podkaste su Joshu Hartu, kuriame kalbėjo apie savo prisijungimą prie „Man United“ ir tikino, kad jis buvo vienas iš trijų žaidėjų, kuris nuolat buvo pasirenkamas atpirkimo ožiu. „Jie turėjo kažką rasti. Tai buvo Pogba, aš ir Alexis Sanchezas. Mes trise visą laiką“, – sakė R. Lukaku.

Futbolininkas taip pat pridėjo, kad kalbos, spekuliacijos ir gandai nepadėjo rodyti geresnio žaidimo.

„Buvo daug gandų, kad R. Lukaku išeis kažkur, jie nenori manęs, bet niekas neatėjo ir to nepaneigė. Buvo pasakyta daug dalykų, kurie manęs neapsaugojo“, – sakė R. Lukaku. „Aš laukiau, kol kažkas ateis ir visus užtildys, bet tai neįvyko. Aš turėjau pokalbį, pasakiau jiems, kad geriau mums keliauti skirtingais keliais. Jeigu tu nenori kažko apsaugoti, kyla daugybę gandų. Aš tiesiog norėjau, kad jie pasakytu, jog R. Lukaku kausis dėl savo vietos, tačiau tai per keturis-penkis mėnesius neįvyko.

Jeigu tu esi laimingas, tu surasi būdą ir bus nesvarbu, ar tu kilsi nuo atsarginių žaidėjų suolelio, ar pradėsi startinėje sudėtyje. Visgi niekas man nepasakė apie situaciją, todėl dvi-tris savaites aš dariau analizę, žiūrėjau iš kur visos tos nesąmonės pasirodo žiniasklaidoje. Kas tai nutekina? Ne aš, ne mano agentas.

Aš jiems pasakiau, kad man nėra gerai būti vietoje, kuri manęs nenori. Mes nesame kvaili. Jie mus laiko kvailiais, bet mes tokie nesame. Mes žinome, kas nutekina visą informaciją ir kitus dalykus. Aš pasakiau, kad mes taip dirbti negalime ir geriau man išeiti“.

„Man United“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeris kaip pagrindinį puolėją pasirinko Marcusą Rashfordą, tačiau pats R.Lukaku nemano, kad jis tiesiog netiko trenerio planui.

REKLAMA

„Daugelis žmonių nemanė, kad aš tinku tai sistemai. Aš tai žinau iš daugelio pokalbių, bet tai mane verčia juoktis. Kaip galiu būti toks šūdinas komandoje, bet kai žaidžiu už rinktinę – viskas gerai?“, – klausė R. Lukaku.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų