Triuškinamą pergalę NBA įsirašė Oklando „Warriors“ (35/13), kuri namuose 130:92 (29:20, 34:31, 34:27, 33:14) nepaliko vilčių Dalaso „Mavericks“ (27/21) ekipai.

Nugalėtojams naujokas Jonathanas Kuminga pelnė 22 taškus, Stephenas Curry surinko 18.

Po dviejų praleistų rungtynių sugrįžęs Klay Thompsonas įmetė 15 taškų ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Luka Dončičius įmetė 25 taškus, o latvis Kristapas Porzingis pelnė 9.

Oklando komanda nuo pirmojo kėlinio vidurio nė karto neatsiliko ir paskutiniame ketvirtyje susikrovė 39 taškų pranašumą.

„Mavericks“ šiąnakt ne tik patyrė sutriuškinimą, bet ir dėl lūžusio kojos piršto kaulo prarado Timą Hardaway. Jis susižeidė antrajame kėlinyje.

„Warriors“  laimėjo trečią kartą iš eilės ir nutraukė prieš kovą su „Mavericks“ turėtą trijų nesėkmių seriją

„Warriors“: Jonathanas Kumina 22, Stephenas Curry 18 (9 atk. kam.), Jordanas Poole’as 17, Klay Thompsonas 15, Andrew Wigginsas 14.

„Mavericks“: Luka Dončičius 25 (8 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 11, Timas Hardaway 10, Kristapas Porzingis 9.