Dalaso „Mavericks“ (48/30) lyderis Luka Dončičius surengė puikų pasirodymą, tačiau pasiekti pergalei toli gražu to neužteko. Teksaso ekipa svečiuose 103:135 (30:41, 23:26, 25:27, 25:41) neatsilaikė prieš Vašingtono „Wizards“ (34/43) krepšininkus.

Slovėnas per 36 minutes pelnė 36 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusių gretose tik anksčiau minėtas slovėnas ir Jalenas Brunsonas pasižymėjo dviženkliu rezultatyvumu. Visi kiti krepšininkai pelnė po 8 ar mažiau taškų.

Priešingoje barikadų pusėję rezultatyvumu pasižymėjo ir latvis Kristapas Porzingis. Aukštaūgis rungtyniavo 30 minučių, per kurias įmetė 24 taškus bei atkovojo 9 atšokusius kamuolius.

Vašingtono klubas persvarą krovėsi dar pirmajame kėlinyje, kai ši tapo dviženklė (24:36).

Laikui bėgant praraja tarp komandų tik didėjo ir jau antrajame ketvirtyje pasiekė 18 taškų žymą (39:57).

Po didžiosios pertraukos situacija nepasikeitė. Žaidimo vadžias tvirtai savo rankose laikė aikštės šeimininkai. Didžiausia jų persvara buvo fiksuota prieš pat finalinę sireną – 34 taškai (101:135).

Paskutinę akimirką svečiai dar pelnė dvitaškį ir sušvelnino triuškinantį deficitą – 103:135.

„Mavericks“: Luka Dončičius 36 (7/13 dvit., 4/9 trit., 10/10 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Jalenas Brunsonas 21, Reggie Bullockas, Dorianas Finney-Smithas, Dwightas Powellas ir Spenceris Dinwiddie po 8.

„Wizards“: Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 35 (7/8 dvit., 6/11 trit., 3/3 baud.), Kristapas Porzingis 24 (9 atk. kam.), Rui Hachimura 21 (3/4 trit.), Deni Avdija 14, Ishas Smithas 12 (9 rez. perd.), Anthony Gillas 10.