Londono komandų akistatoje – įvarčių fiesta ir „Arsenal“ pergalė

laimėjo ir čempionai, papildyta 21.01 val.

Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje „Arsenal“ klubas 3:2 nugalėjo „Tottenham“ futbolininkus.

Pierre‘as Emile Hojbjergas susitikimo pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Arsenal“ išsiveržė į priekį 1:0. Bukayo Saka sužaidus beveik pusvalandį tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0. Kai Havertzas pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Antrajame kėlinyje abi komandos susikūrė progų puolime. Gabrielis Romero pasinaudojęs grubia vartininko klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir šiek tiek sušvelnino rezultatą 1:3. Heungas Min Sonas rungtynių pabaigoje sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 2:3. Visgi per likusį laiką išsigelbėti ir išplėšti lygiųjų nepavyko.

„Tottenham“ tapo 16-ąja komanda, praleidusia 50+ įvarčių „Premier“ lygos šiame sezone.

B.Saka pelnė 15 įvarčių „Premier“ lygoje šį sezoną. Pastarasis taip pat tapo pirmuoju Anglijos futbolininku, pasižymėjęs namų ir išvykos rungtynėse atstovaudamas „Arsenal“ prieš „Tottenham“ nuo Iano Wrighto 1993/1994 m. sezono.

„Arsenal“ pelnė 16 įvarčių pakėlę kamuolį nuo kampinio gairelės „Premier“ lygoje šiame sezone (paskutinį kartą tokį rezultatą užfiksavo „West Bromwich Albion“ 2016/2017 m. sezone).

O „Manchester City“ išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus.

Joško Gvardiolas sužaidus pusvalandį puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Pirmojo kėlinio pabaigoje puikiomis progomis išlyginti rezultato nepasinaudojo Chrisas Woodas ir Murillo. Erlingas Haalandas antrajame kėlinyje tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Per likusį laiką abi komandos susikūrė progų, tačiau daugiau įvarčių žiūrovai nebeišvydo. Tai yra 18-as kartas, kai K.De Bruyne atliko du arba daugiau rezultatyvių perdavimų „Premier“ lygos rungtynėse.

„Man City“ po 34 sužaistų rungtynių turi surinkęs 79 taškus ir rikiuojasi antroje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje, tačiau nuo vienu susitikimu daugiau sužaidusio „Arsenal“ atsilieka vos vienu tašku.

Tuo tarpu „Nottingham“ su 26 taškais žengia septynioliktas.