Lietuvos krepšinio federacija ir Kauno rajono savivaldybė šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir kartu vykdys keletą labai įdomių projektų. Surengtoje spaudos konferencijoje apie bendrus planus papasakojo LKF prezidentas Arvydas Sabonis, Garbės prezidentas Vladas Garastas, generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas ir Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, praneša LKF.

Kauno raj. savivaldybė ir LKF šiais metais kartu vykdys projektus „Krepšinio diena mano mokykloje“ ir užsiims senųjų Lietuvos kryžių atstatymu.

Krepšinio dienos — 12-oje mokyklų

Per specialias krepšinio dienas mokyklose lankysis LKF atstovai, garsūs krepšininkai, treneriai ir Kauno rajone įsikūrusios moterų krepšinio ekipos „Sirenos“ narės.

„Važiuodami į rajono mokyklas, populiariausia sporto šaka Lietuvoje tikimės sudominti ne tik berniukus, bet ir mergaites. Krepšinį integruosime į dailės, istorijos, biologijos ir kūno kultūros pamokas, skatinsime sportuoti mažuosius ir vyresnius mokinius“, — spaudos konferencijoje pasakojo M. Balčiūnas.

Dailės pamokoje 5-7 klasių mokiniai pieš, lipdys, klijuos darbelius, susijusius su krepšiniu, bus renkamas šauniausias darbas. 8-12 klasių mokiniams istorijos pamokoje buvęs Lietuvos rinktinės ir Kauno „Žalgirio“ treneris, LKF Garbės prezidentas Vladas Garastas supažindins su Lietuvos krepšinio istorija, bus rodomas filmas apie Lietuvos krepšinio istoriją. Likus 10 minučių iki pamokos pabaigos, nugalėtojui išaiškinti bus pateikiamas testas.

REKLAMA

Biologijos pamoką apie raumenų darbą žaidžiant krepšinį 8-12 klasių mokiniams ves Lietuvos vyrų rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra arba „Žalgirio“ fizinio rengimo treneris Sigitas Kavaliauskas. Galiausiai kūno kultūros pamokoje įvairių klasių mokiniai dalyvaus tritaškių metimo konkurse su profesionaliu krepšininku.

Norą dalyvauti projekte „Krepšinio diena mano mokykloje“ išreiškė dvylika Kauno rajono mokyklų. Projektas prasidės vasario 22 dieną Lapių pagrindinėje mokykloje ir iki mokslo metų pabaigos apkeliaus dar vienuolika ugdymo įstaigų.

LKF atstovai pažymėjo, kad Kauno rajono savivaldybės pasirinkimą bendradarbiavimui lėmė pastaraisiais metais čia skiriamas didelis dėmesys sportui, investicijos į sporto infrastruktūros plėtrą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų