34
Kristupas Žemaitis (Paulius Peleckis/ BNS nuotr.)

Antradienį Vilniaus „Wolves“ (4/4) savo namų tvirtovėje priėmė svečius iš Londono. Deja, tinkamos energijos mačo pradžioje nesuradę šeimininkai rezultatu 87:101 krito prieš „Lions“ (7/2) klubą.

34

Ginčo kamuolį laimėjo „Wolves“, tačiau varžovai perėmė kamuolį ir pelnė pirmuosius du taškus (0:2). Kitoje atakoje šeimininkai suklydo, o po J. Tayloro tritaškio atsilikimas dar padidėjo (0:5).

„Vilkai“ nesusitvarkė su klaidomis ir vis praradinėjo kamuolius. Prabėgus beveik pusei kėlinio C. Mekowulu užsidirbo nesportinę pražangą, o vėliau, po dviejų sėkmingų „liūtų“ atakų, išliko 7 taškų skirtumas (9:16).

Likus dviem minutėms iki kėlinio pabaigos C. Mekowulu įspūdingai krovė kamuolį iš viršaus, tačiau „Wolves“ pasivyti varžovų dar nepavyko (16:22).

Antrojo kėlinio pradžioje E. Miniotas turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau suklydo. Laimei, kita varžovų ataka taip pat buvo nesėkminga, o komandas vis dar skyrė du taškai (24:26).

„Wolves“ turėjo ne vieną neblogą progą priartėti, tačiau visos atakos pasibaigdavo nesėkme, o varžovai nesnaudė, spurtavo 7:0 ir susikūrė jau 9 taškų pranašumą (24:33).

Nors sausrą „vilkams“ nutraukti pavyko, tačiau „Lions“ toliau kūrėsi puikias progas ir turėjo jau 13 taškų pranašumą. Tritaškiu į tai atsakė ir Tre'shawnas Thurmanas ir kiek sumažino savo komandos atsilikimą (31:41), tačiau netrukus svečiai vėl pelnė 5 taškus iš eilės (31:46).

Kėlinio pabaigoje Samas Dekkeris pridėjo „Lions“ dvi klaidas, o į ilgąją pertrauką „Wolves“ žengė jau su 20 taškų deficitu (35:55).

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Wolves“ ir toliau strigo, o svečiai iš Londono neketino atsipalaiduoti (45:69). Vilniaus ekipą kiek prikėlė ketvirtas taiklus A. Juškevičiaus tritaškis ir T. Thurmano du taškai su pražanga, kurie kiek sumažino deficitą (53:70).

Ketvirtame kėlinyje Kristupas Žemaitis taikliai smeigė iš toli, T. Thurmanas dėjo į varžovų krepšį, o dar vieną tritaškį pridėjo A. Juškevičius ir atotrūkis sumenko iki vienženklio (76:85). Deja, dar persverti rezultato nepavyko, o Londono krepšininkai ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą.

Mačo pabaigoje K.Žemaitis pridėjo dar vieną tritaškį, tačiau laiko jau buvo likę per mažai, kad būtų ištirpdyta dviženklis pranašus, o rezultatas liko svečių naudai (87:101).

„Wolves“: Tre‘Shawnas Thurmanas 22 (8 atk. kam.), Christianas Mekowulu (7 atk. kam., 5/13 metimai) ir Adas Juškevičius (5/8 trit., 5 rez. perd.) – po 17, Vitalijus Kozys 10 (6 atk. kam.).

„Lions“: Conoras Morganas 22, Gabe‘as Olaseni 21, Donte‘as Granthamas 15 (8 atk. kam.), Matthew Morganas 11, Jordanas Tayloras ir Samas Dekkeris – po 9.