Lionelis Messi įvardijo favoritus Čempionų lygoje

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubo žvaigždė Lionelis Messi įvardijo komandas, kurios šį sezoną gali triumfuoti UEFA Čempionų lygoje. Visgi „Barcelonai“ išvardintame argentiniečio sąraše vietos neatsirado.

„Visi mano, jog PSG klubas laimės Čempionų lygą, tačiau šiame turnyre dalyvauja daugiau komandų. Čia varžosi „Chelsea“, „Manchester City“, „Manchester United“, „Real“, „Bayern“ ir „Inter“ komandos, kurios visada gerai pasirodo. 

Tuo tarpu mes turime puikių individualiai stiprių žaidėjų, bet mums dar reikia pažinti vieniems kitus, jog suformuotume komandą. Tam, jog laimėtum titulus, turi žaisti kaip komanda. Dėl to mes vienu žingsniu atsiliekame nuo šių klubų, kurie turi sukaupę daugiau patirties būdami kartu nei mes.

PSG klubas buvo neseniai arti to, jog triumfuotų Čempionų lygoje, jis dirba ties šiuo klausimu jau keletą metų. Norėčiau laimėti šį turnyrą taip pat, kai žaidžiau „Barcelonoje“. Tai yra puikus turnyras, kurį laimėti yra labai sudėtinga. Visgi manau, kad ši žaidėjų grupė gali tai padaryti“, – kalbėjo argentinietis.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų