Šeštadienį sudėtingą pergalę Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse iškovojo šią vasarą futbolo rinką sudrebinusi Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa. Ji be Lionelio Messi namuose 4:2 palaužė „Strasbourg“ ekipą.

PSG puikiai sužaidė rungtynių pradžią – dar 3-ią minutę mauro Icardi pelnė pirmą įvartį, 25-ą minutę pasižymėjo Kylianas Mbappe, o 27-ą – Julianas Draxleris ir PSG jau pirmavo 3:0.

Visgi antrame kėlinyje jau svečiai demonstravo kokybiškesnį puolimą: 53-ią minutę pasižymėjo Kevinas Gameiro, o 64-ą – Ludovičius Ajorque ir komandas jau skyrė tik vienas įvartis.

Visgi 80-ą ir 81-ą minutėmis Aleksanderis Djiku užsidirbo dvi geltonas korteles bei buvo pašalintas iš aiktės, o kiekybine persvara pasinaudojo Pablo Sarabia bei įtvirtino PSG pranašumą  4:2.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Ligue 1“ čempionate „Nice“ svečiuose net 4:0 nugalėjo čempionų titulą ginančius „Lille“ ekipos futbolininkus.