Linas Adomaitis ir Arina: patikėkite, visa Žalgirio arena bus euforijoje

Bliuzo karalienė Arina, balandžio 23 dieną sugrįžta į didžiąją sceną sudrebinti visos Kauno Žalgirio arenos. Grandioziniame Lietuvos krepšinio 95-erių metų jubiliejui skirtame šou K95, kurį tiesiogiai transliuos TV3 televizija, ji pasirodys kartu su įspūdingą šou dalį rengiančiu Linu Adomaičiu.

„Ariną labai gerbiu ir myliu dėl daugybės priežasčių. Ji – pirmoji lietuvė tarptautinėje arenoje pelniusi aukščiausius estradinės muzikos apdovanojimus. Berods nelabai kas ir pasiekė aukštesnių rezultatų. Arina yra karalienė, ji nešioja bliuzo primadonos karūną, kurios niekas nežada nuimti“, – apie atlikėją atsiliepia Linas Adomaitis.

Dainininkas išduoda ir ne visiems žinomą faktą – būtent Arina buvo žmogus, pastūmėjęs ir įkvėpęs atlikėją savo gyvenimo kelią sieti su muzika.

„Dar būdamas dvyliktokas, pastūmėtas savo mokytojos susitikau su Arina ir padainavau jai savo šedevrą (kaip man tada atrodė), klausdamas, ar verta tęsti kelią su dainavimu. Niekuomet nepamiršiu to, ką ji tada pasakė: „Kai dainuosi ateity didelėse salėse, žiūrėk į žmones kaip lyderis. Lyderiai žmonėms patinka. Ir visuomet ignoruok skeptikus, kritikus ir kitus idiotus, įsivaizduok, kad jų nėra. Atlikėjas ir publika yra viena. Tai yra muzikos esmė“. Ji mane pagyrė ir man tai buvo labai svarbu. Labai. Po šio susitikimo motyvacijos lygis buvo susprogdinęs visus mano vidinius indikatorius. Ir tai mane labai stipriai pastūmėjo dainuoti. Aš puikiai suprantu šių dienų jauną sielą, kuriai garsus žmogus gali įkvėpti drąsos ir stiprybės“, – su nostalgija pirmą susitikimą prisimena Linas Adomaitis.

REKLAMA

Balandžio 23 dieną įspūdingame specialiai K95 renginiui Lino Adomaičio rengiamame šou nuskambės legendiniai Lietuvos krepšinio hitai, todėl ir daina, kurią atlikėjas atliks su Arina, aiški – po dvejų metų pertraukos Žalgirio arenoje gyvai nuskambės vienas žymiausių krepšinio himnų „Kad būtų Žalgiris“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų