Turkijoje, Samsune penktadienį baigėsi Europos vyrų golbolo čempionatas, kuriame aukso medalius iškovojo Lietuvos rinktinė. Didžiajame finale lietuviai 6:3 palaužė Ukrainos golbolininkų pasipriešinimą.

Lietuviai rungtynių pradžioje atsiliko 0:2, bet netrukus pralaužė tvirtą varžovų gynybą ir išlygino rezultatą (2:2). Vėliau komandos apsikeitė įvarčiais (3:3), o netrukus lietuviai persvėrė rezultatą savo naudai (4:3).

Mūsiškiai ilgą laiką išsaugojo trapią 1 įvarčio persvarą, o ramiau atsikvėpti galėjo paskutinėmis finalo minutėmis. Lietuviai įmetė du greitus įvarčius ir užsitikrino čempionų titulą!

Lietuviai B grupėje 13:3 nugalėjo ispanus, 11:5 pranoko rusus, 8:4 įveikė ukrainiečius ir 5:7 nusileido belgams. Ukrainiečiai be pralaimėjimo lietuviams šventė 3 pergales: 9:6 įveikė rusus, 3:2 – belgus ir 11:7 – ispanus.

Lietuvos ir Ukrainos rinktinės surinko po 3 pergales, bet dėl geresnių papildomų rodiklių pirma vieta atiteko mūsiškiams. Ketvirtfinalyje lietuviai 15:9 eliminavo Juodkalniją, o ukrainiečiai 8:4 pranoko Suomiją.

Pusfinalyje lietuviai paskutinę minutę 9:8 išplėšė pergalę prieš vokiečius, o ukrainiečiai demonstravo nuostabią gynybą ir 4:1 įveikė turkus.