Dohoje (Kataras) vykstančiame „Pro Beach Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre aukštą devintą vietą užėmė lietuvės Monika Paulikienė ir Erika Kliokmanaitė.

Žemiausią reitingą tarp visų tiek pagrindinio, tiek kvalifikacinio etapo dalyvių turėjusios Lietuvos paplūdimio tinklininkės sėkmingai pradėjo atkrintamąsias varžybas ir pirmajame rate 2-0 (21:19, 21:17) nugalėjo šveicares Esmae Bobner ir Zoe Verge-Depre.

Antrajame rate – aštuntfinalyje – M. Paulikienė ir E. Kliokmanaitė stojo į kovą su antrąją vietą pasaulio reitinge užimančiomis brazilėmis Barbara Seixas de Freitas ir Carolina Salgado. Šįkart lietuvėms teko pripažinti varžovių pranašumą 0-2 (15:21, 15:21).

Primename, kad grupėje lietuvės susitiko ir su pasaulio reitingo lyderėmis olandėmis Katja Stam ir Raisa Schoon. Joms buvo nusileista po trijų setų kovos.

Užėmusios devintą vietą, lietuvės pelnė 2500 JAV dolerių ir po 230 pasaulio reitingo taškų.

Bendrą turnyro Dohoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

Gegužės viduryje keletas Lietuvos komandų turėtų dalyvauti „Pro Beach Tour Futures“ serijos turnyre Ispanijoje.