Monika Paulikienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Monika Paulikienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Monika Paulikienė“.

Kelyje link finalinio paplūdimio tinklinio Tautų taurės etapo – įveikiami varžovai

Praėjusią savaitę ištraukti CEV paplūdimio tinklinio Tautų taurės turnyro burtai, po kurių paaiškėjo Lietuvos paplūdimio tinklininkų varžovai kelyje link finalinio etapo. Dar viena smagi žinia – gegužės 17-19 dienomis turnyrai su Lietuvos rinktinėmis vyks Vilniuje. Mūsų moterų paplūdimio tinklinio rinktinė žais A grupėje su Slovėnijos, Austrijos, Estijos, Slovakijos ir Rumunijos atstovėmis. „Mūsų moterų grupėje yra stiprios austrės, vieną pajėgią porą turi slovėnės.
2024-02-14

Profesionaliame tinklinyje debiutavusi Ainė Raupelytė įvertino besibaigiančius metus: „Visiškas kosmosas“

Praėjusią savaitę Vilniuje nugriaudėjo prestižiniai Lietuvos sporto apdovanojimai, o juos transliavo 30-metį švenčianti TV3 televizija. Metų proveržio nominacijoje triumfavo įspūdingus rezultatus paplūdimio tinklinio aikštelėje 2023 m. pademonstravęs Ainės Raupelytės ir Monikos Paulikienės duetas. Tinklininkės tapo Lietuvos čempionėmis, Europos čempionate užėmė 5 vietą (aukščiausia vieta Lietuvos tinklinio istorijoje), o pasaulio čempionate lietuvių duetas finišavo septynioliktoje pozicijoje.
2023-12-26

Istorinį medalį parvežę paplūdimio tinklininkai sustoti neketina: „Buvo tik laiko klausimas, kada iššausime“

Pirmadienį į Lietuvą grįžo ilgą sezoną užbaigę geriausi Lietuvos paplūdimio tinklininkai – Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius bei Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė. Abi šios poros šiame sezone pasiekė daug gražių pergalių, atkakliai rinko olimpinio reitingo taškus ir turi realias galimybes pakovoti dėl išsvajoto olimpinio kelialapio.
51
2023-12-04

Paulikienė ir Raupelytė Kinijoje vykstančiame turnyre pakartojo geriausią karjeros rezultatą

Kinijoje vykstančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre Lietuvos atstovės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė užėmė ketvirtąją vietą ir pakartojo geriausią savo pasiekimą tokio lygio varžybose. Paskutinę varžybų dieną lietuvės turėjo galimybę pagerinti šią poziciją, bet to padaryti nepavyko. Pusfinalyje lietuvės 0-2 (14:21, 18:21) pralaimėjo kinėms Zhu Lingdi ir Cao Shuting. Abu setai pusfinalyje klostėsi panašiai.
2023-11-05

Galingai Kinijoje pasirodę Lietuvos paplūdimio tinklininkės išplėšė kelialapį į pusfinalį

Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė tęsia puikų žygį „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre Kinijoje. Dvi pergales šeštadienį iškovojusios lietuvės pateko tarp keturių stipriausių turnyro komandų. Aštuntfinalyje M. Paulikienė ir A. Raupelytė gana užtikrintai 2-0 (21:13, 21:18) nugalėjo šeštas pagal skirstymą kines Lin MeiMei ir Zeng Jinjin. Lietuvos paplūdimio tinklininkės dominavo pirmajame sete ir išsiveržė į priekį.
2023-11-04

Pergale turnyrą Kinijoje pradėjusios Paulikienė ir Raupelytė žengė į aštuntfinalį

Kinijoje prasidėjusį „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyrą sėkmingai pradėjo Lietuvos čempionės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė. Lietuvos sportininkės B grupės pusfinalyje 2-1 (19:21, 23:21, 15:8) įveikė prancūzes Clemence Vieirą ir Alinę Chamereau. Vėliau akistatoje dėl pirmosios vietos grupėje M. Paulikienė ir A. Raupelytė po atkaklios kovos 1-2 (21:16, 19:21, 11:15) pralaimėjo antroms pagal skirstymą šveicarėms Esmee Bobner ir Zoe Verge-Depre.
2023-11-03

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Indijoje neįveikė aštuntfinalio barjer

Indijoje vykstančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre abi pajėgiausias Lietuvos komandos užėmė devintąsias vietas. Moterų turnyro aštuntfinalyje planetos čempionato dalyvės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė susitiko su Tokijo olimpinių žaidynių prizininkėmis šveicarėmis Anouk Verge-Depre ir Joana Mader. Po atkaklios 42 min. trukusios kovos mūsiškės 0-2 (19:21, 20:22) turėjo pripažinti tituluotų šveicarių pranašumą.
2023-10-21

Istorinę pergalę pasiekę Lietuvos sportininkės tęsia žygį pasaulio paplūdimio tinklinio čempionate

Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė iškovojo pirmąją pergalę Meksikoje vykstančiame pasaulio paplūdimio tinklinio čempionate ir iškovojo kelialapį į atkrintamąsias varžybas. Žūtbūtinėse rungtynėse dėl išlikimo ir trečiosios vietos grupėje mūsiškės pirmadienį per 42 minutes 2-0 (21:18, 23:21) nugalėjo japones Akiko Hasegawa ir Yurika Sakaguchi. Tai buvo pirmoji Lietuvos sportininkų pergalė pasaulio paplūdimio tinklinio čempionatų istorijoje.
2023-10-10

Paulikienė ir Raupelytė Meksikoje pralaimėjo vienoms pasaulio čempionato favoričių

Antrąją nesėkmę Meksikoje vykstančiame pasaulio paplūdimio tinklinio čempionate patyrė Monikos Paulikienės ir Ainės Raupelytės duetas. Lietuvos paplūdimio tinklininkės antrosiose B grupės rungtynėse sekmadienį 0-2 (19:21, 15:21) pralaimėjo antrąją vietą pasaulio reitinge užimančioms amerikietėms Kristen Nuss ir Taryn Kloth. Susitikimas truko 35 min. JAV sportininkės turėjo iniciatyvą abiejuose setuose.
2023-10-09

Pasaulio paplūdimio tinklinio čempionato starte Meksikoje – pirmoji lietuvių dueto nesėkmė

Antrą kartą istorijoje pasaulio paplūdimio tinklinio čempionate galima išvysti Lietuvos trispalvę. Meksikoje vykstančiose planetos pirmenybėse šeštadienį startavo Lietuvos moterų duetas Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė. Jau pirmosiose grupės rungtynėse Lietuvos paplūdimio tinklininkėms teko išgyventi tikrą dramą akistatoje su 14-ą vietą pasaulio reitinge užimančiomis brazilėmis Andressa Cavalcanti ir Vitoria Rodriguez.