Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Lietuvos teniso sąjunga (LTS) ir “Adidas”, viena iš didžiausių sporto aprangos, avalynės ir inventoriaus gamintojų pasaulyje, tęsia bendradarbiavimą - “Adidas” apranga ir avalyne aprūpins Lietuvos vyrų ir moterų teniso rinktines, teigiama pranešime spaudai.

REKLAMA

LTS prezidentas Ramūnas Grušas teigia, jog jau tris metus trunkančiu bendradarbiavimu yra patenkintos abi pusės, todėl jį ir nutarta pratęsti.

“Pamažu dėliojame ateinančio sezono kontūrus. Sutartis su sportinės aprangos ir avalynės gamintojais - vienas iš svarbių darbų. Dabar belieka sulaukti 2014 metų sezono Daviso taurės burtų. Sužinosime ne tik varžovus, bet ir tai kur žaisime - namie ar išvykoje”, - teigia R. Grušas.

REKLAMA
REKLAMA

Anot jo, jei pirmame varžybų rate tektų žaisti namie, paskutinį sausio savaitgalį vyksiančios varžybos būtų rengiamos vienoje iš didžiųjų šalies arenų - Vilniuje arba Kaune. “Žinoma, tai dar priklausys ir nuo varžovo bei Lietuvos rinktinės sudėties. Tačiau pernai Šiaulių arenoje vykęs mačas prieš Kipro komandą parodė, kad tenisui Lietuvoje laikas skintis kelią į didžiausias arenas”.

Be to, LTS pateikė paraišką surengti 2014 metų Federacijos taurės Europos-Afrikos zonos antros grupės varžybas.

“Esame pasiruošę šį aštuonių komandų turnyrą surengti Šiaulių teniso mokykloje. Tarptautinei teniso federacijai mūsų paraiška jau išsiųsta, šiuo metu vyksta aktyvios konsultacijos. Tarptautinės teniso federacijos verdikto tikimės sulaukti rugsėjo pabaigoje. Tačiau labai tikiuosi, kad kitų metų balandžio mėnesį Šiauliuose vyks didelė teniso šventė”, - sako R. Grušas.

Lietuvos tenisininkės Federacijos taurės varžybose kovos su Juodkalnijos, Suomijos, Pietų Afrikos, Graikijos, Estijos, Egipto ir Lichtenšteino komandomis.

2014 metų Daviso taurės Europos-Afrikos zonos antros grupės varžybų dalyviai paaiškės spalio pabaigoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų