Lengvą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas, išvykoje 87:67 (19:24, 30:8, 22:17, 16:18) be didesnio vargo nugalėjęs Minsko „Minsk-2006“ komandą.

Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai VTB pirmenybių B grupėje iškovojo antrąją pergalę per trejas rungtynes. Tuo tarpu Baltarusijos ekipai tai buvo debiutinės rungtynės naujajame sezone.

„Lietuvos rytas“ pustuštėje arenoje su „Minsk-2006“ vargo tik pirmąjį kėlinį, kurį pralaimėjo rezultatu 19:24. Tačiau antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje buvo visiškai kitoks. Dešimties minučių atkarpą „Lietuvos rytas“ laimėjo net 30:8 ir jau prieš ilgąją pertrauką sukaupė užtikrintą persvarą - 49:32. Per likusius du kėlinius solidaus pranašumo vilniečiai neiššvaistė.

„Lietuvos rytas“: Lawrence'as Robertas 18 (6 atk. kam.), Tyrece'as Rice'as 15, Renaldas Seibutis 12, Predragas Samardžiskis bei Bradas Newley (6 atk. kam.) po 8, Jonas Valančiūnas 7, Mindaugas Katelynas ir Artūras Jomantas po 6, Steponas Babrauskas 5, Goranas Jeretinas 2.