Vilniaus „Lietuvos rytas“ ketvirtadienį Eurolygoje žais svarbias rungtynes su jau pažįstamu priešininku – Atėnų „Panathinaikos“ ekipą, tik šį kart dvikova vyks Atėnuose.

Šios rungtynės vilniečiams yra ypač svarbios siekiant patekti į Eurolygos „Top 16“ etapą.

Vilniečių vyriausiasis treneris Dirkas Bauermannas teigė, kad būtina iškovoti bent vieną pergalę išvykoje ir tai galima padaryti būtent ketvirtadienį.

„Manau, mes visada galime laimėti, jeigu tik žaidžiame savąjį žaidimą. Žinoma, kalbant atvirai, bus sunku nugalėti „Panathinaikos“ dar kartą ir jų arenoje. Tačiau jie taip pat yra duobėje, pralaimėjo dvi rungtynes iš eilės.O mes turime iškovoti bent vieną pergalę išvykoje, kad patektume į „Top 16“ etapą“, - kalbėjo strategas.

Treneris atkreipė dėmesį į vieną iš pagrindinių klubo problemų – gynybą: „„Jei nori laimėti prieš „Panathinaikos“ Atėnuose, turi labai gerai gintis visas 40 minučių, o mes to dar negalime. Kai nepataikome, negalvojame apie kitą ataką, o taip negalima. Juk tuomet, kai nesiseka puolime, galime laimėti tik gynybos pagalba.“

REKLAMA

Treneris, paklaustas ar nėra nusivylęs nežibančio graiko Andreaso Glyniadakio žaidimu, teigė, kad klubas atsižvelgia į jo darbą.

„Mes nesame labai nusivylę jo žaidimu. Be to, jis sunkiai dirba, stengiasi. Niekada nekeliame žaidėjams jokių ultimatumų, tai nėra profesionalu. Mes tiesiog kalbamės su žaidėjais, sakome, ką jie gali padaryti geriau, mes norime padėti žaidėjams tobulėti“, - sakė D. Bauermannas.

„Lietuvos ryto“ gynėjas Martynas Gecevičius sakė, kad laukia piktesnio „Panathinaikos“ žaidimo: „Manau, kad dabar Panathinaikos“ bus piktesni, jie žais namie, bus pasiruošę. Tai gera komanda, o namie, palaikomi sirgalių, jie žaidžia dar geriau.“

Snaiperis kol kas neabejoja komandos galimybėmis kautis dėl „Top 16“ etapo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų