Lietuvos penkiakovininkus iš finalo Bulgarijoje eliminavo koronavirusas papildyta 12.39, leista startuoti dviem lietuviams

Sofijoje (Bulgarija) vykstančios šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės 4 etapo varžybos Lietuvos rinktinei baigėsi netikėtai - dėl mūsų šalies delegacijoje užfiksuotų dviejų teigiamų COVID-19 testų rezultatų visiems sportininkams nebus leidžiama dalyvaut finaluose.

Šeštadienį moterų varžybų finale turėjo dalyvauti Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė ir Gintarė Venčkauskaitė, o sekmadienį vyrų finale - Justinas Kinderis.

Deja, pagal Tarptautinės šiuolaikinės penkiakovės sąjungos (UIPM) taikomą COVID-19 protokolą dėl rinktinėje užfiksuoto atvejo varžybų tęsti neleidžiama visiems komandos nariams, neatsižvelgiant į tai, ar jie jau persirgę COViD-19, ar yra paskiepyti ir ar turėjo artimą kontaktą su kolegomis.

Vis dėlto šeštadienio rytą iš Bulgarijos atskriejo žinia, kad dviem lietuviams bus leista startuoti. 

Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės sąjunga (UIPM) informavo, kad po papildomo pasitarimo nuspręsta leisti finaluose dalyvauti ir Ievai Serapinaitei bei Justinui Kinderiui.


Rašyti komentarą...
J
Jojo
2021-04-17 07:25:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ekspertai duhai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų