Lietuvos jaunimo rinktinė stoja į lemiamą kovą: kodėl jau eilę metų atkrintamosios vis kiša koją? mačas per TV6, tv3.lt ir TV3 Play

Sėkmingai vakar įveikusi Japoniją, šiandien Lietuvos jaunimo rinktinė (U19) pasaulio krepšinio čempionate stos į lemiamą aštuntfinalio kovą su Irano ekipa.

Būtent šis mačas parodys, ar Lietuva ir toliau tęs kovą čempionate, ar savo kelionę Latvijoje jau baigs. Čempionatą, kuriame pasirodo ir mūsų šalies rinktinė, žiūrovai kviečiami stebėti per TV6, naujienų portale tv3.lt ar TV3 Play.

Anot eksperto – Lietuvos Sporto universiteto dėstytojo bei trenerio Ramūno Butauto – ši jaunimo rinktinė yra išties talentinga.

„Po ilgos sausros, turime daug antros linijos žaidėjų. Šis parengimas mūsų krepšinyje buvo primirštas, visi koncentravosi į centimetrų, ūgio skaičiavimą. O dabar krepšinis eina tokia linkme, jog žemi žaidėjai taip pat daug lemia. Šioje rinktinėje turime daug talentingų žaidėjų – ne tik Augustas Marčiulionis, bet ir Titas Sargiūnas bei kiti. Negalima nepaminėti ir Ąžuolo Tubelio, kuris demonstruoja brandų žaidimą“, – sako ekspertas.

Anot krepšinio trenerio, išlaukta pergalė su Senegalu, kartu buvo ir prasčiausios rungtynės, tačiau pergalės skonis vis tiek yra saldus. Kur kas skausmingiau, trenerio nuomone, buvo pralaimėti Kanadai, nes prieš tai, įpusėjus trečiajam rungtynių kėliniui, net 14 taškų buvome išsiveržę į priekį.

Šiandien jaunimo rinktinės laukia lemiama kova prieš Iraną. Pakeliui į Daugpilį važiuojantis R. Butautas neslepia: „Atkrintamosios rungtynės – mirk arba gyvenk. Nė vieno varžovo negalima nei nuvertinti, nei pervertinti – reikia gerbti, būti tvirtiems ir pereiti tą etapą. O jei šiandien įveiksime Iraną, sekantis žaidimas laukia su Prancūzija, kuri laikoma viena iš čempionato favoričių.“

Deja, kaip pastebi treneris, būtent atkrintamosios Lietuvos jaunimo rinktinei koją ne vienerius metus kiša dažniausiai. „Grupėje ir anksčiau laimėdavome 30 taškų persvara, o atkrintamosiose – jau sunkiau. Tačiau čia ir mūsų darbas – turime įdėti indėlį, kad krepšininkai būtų mažiau pažeidžiami. Eilę metų nelaimime medalių – mums reikalingi pokyčiai įvairiose srityse, tiek vaikų krepšinyje, tiek ir profesionaliose lygose“, – pastebi jis.

Lemiama Lietuvos jaunimo rinktinės kova aštuntfinalyje su Irano ekipa – jau šiandien, 14.55 val. per TV6, naujienų portale tv3.lt ir TV3 Play!

Mačo transliaciją galėsite stebėti čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų