Lietuvos futsal rinktinės narys Genaras Samsonik prieš lemiamą mušį: „Tikimės, kad dėmesys šiam sportui didės“ rinktinę paliko vienas narys

Lietuvos salės futbolo rinktinė jau šiandien sužais paskutiniąsias savo rungtynes pasaulio salės futbolo čempionato grupės etapo varžybose. Mūsiškių laukia Kosta Rikos rinktinės iššūkis.

Rungtynės Kauno arenoje startuos 20 valandą, o jų kaina – didžiulė. Šios akistatos laimėtojas garantuos sau trečią vietą A grupėje bei tokiu būdu išsaugos galimybę patekti į atkrintamąsias varžybas.

„Turbūt kiekvienas, būdamas vaikas, pagalvodavome apie tokius turnyrus ir tai, kad norėtume atstovauti savo šaliai ar su klubu žaisti kokiame nors aukščiausio lygio turnyre. Bet pastaruosius metus turbūt nebuvo kažkokios minties, kad tą svajonę pavyks išpildyti.

Ta suteikta galimybė ir šansas išeiti į areną, prieš žmones, padeda jaustis išpildžius savo turėtą svajonę“, – sakė Lietuvos rinktinės futbolininkas Genaras Samsonik.

Kaip ir dažnas žaidėjas, G. Samsonikas taip pat žaidė ir didįjį futbolą, tačiau galų gale nusprendė likti salėje. Jis pats neslepia: pagrindinė to priežastis – galimybė dalyvauti pasaulio čempionate.

„Ta mintis, jog gali atstovauti savo šaliai pasaulio čempionate, kad pasirodžius tokiame turnyre atsidaro visos galimybės. Tai yra kiekvieno mūsų šansas kabintis ir įrodyti, ko esame verti“, – akcentavo žaidėjas.

Debiutavo rinktinėje jis šių metų žiemą, kai ekipa vyko į kontrolines rungtynes Nyderlanduose.

„Sužinojau apie tą kvietimą tik prieš pat treniruotę, buvo tikrai linksma nuotaika, geros emocijos ir su nekantrumu laukiau tos savaitės, išvykos į Nyderlandus pirmą kartą atstovaujant Lietuvos rinktinei.

Komanda yra draugiška, priėmė mane kaip ir kiekvieną žaidėją, kaip savą. Žaidžiame šalies pirmenybėse, vieni kitus žinome ir visai gerai sutariame nuo pat pirmų dienų“, – mintimis dalinosi G. Samsonikas.

Jis taip pat vylėsi, jog ir čempionatui jau pasibaigus jo padaryta teigiama įtaka liks bei prisidės prie šio sporto populiarumo augimo Lietuvoje.

„Visi labai tikimės, kad tas čempionatas sudomins tiek jaunus žaidėjus, tiek trenerius skatinti tobulėjimą. Reikia pakilimo šalies pirmenybėse, matome, kad kelis metus salės futbolas pas mus kyla, tačiau, norint aukštesnį lygį, reikia dar didesnio susidomėjimo. Tikimės, jog čempionatas su visomis savo reklamomis gali sutraukti daugiau dėmesio būtent į šitą sporto šaką“, – vylėsi žaidėjas.

Vaizdo įraše taip pat galite išvysti futbolininko mintis apie savo karjeros pradžią salės futbole, darbą su rinktinės treneriu Jevgenijumi Ryvkinu bei tai, ką norėtųsi pasiekti šiame čempionate.

Prieš akistatą Lietuvos rinktinės strategas Jevgenijus Ryvkinas tikino, jog dar prieš turnyrą buvo minčių, kad būtent šis mačas ir bus lemiamas.

REKLAMA

Tuo tarpu komandos treneris Jevgenijus Ryvkinas tikino, kad visi auklėtiniai supranta rungtynių svarbą.

„Dabar mes pilnai susikoncetravę šioms rungtynėms, kaip ir galvojome, šita akistata bus lemiama grupių etapo kova. Reikia išpildyti planą, kurį mes esame paruošę šioms rungtymės ir ties kuo dabar dirbame“, – sakė treneris.

Kosta Rikos komanda kol kas grupėje patyrė du pralaimėjimus – 1:6 nusileido Kazachstanui bei 0:1 neprilygo Venesuelai. Visgi, J. Ryvkino teigimu, nuvertinti varžovo negalima.

„Nuotaikos geros, darbingos, visi suvokia šių rungtynių svarbą. Apie varžovą – tai yra Šiaurės Amerikos čempionai, o tai jau kalba apie daug ką.

Tai yra greita, techniška komanda, analizuosime varžovą, jau dabar analizuojame, bet bandome kuo daugiau savo laiko skirti šios komandos niuansams. Kaip mums pavyks – parodys tik rungtynės“, – akcentavo specialistas.

Lietuvos rinktinė šiose rungtynėse ir likusiame čempionate nebeturės Artūro Juchno – žaidėjas rinktinės stovyklą paliko dėl asmeninių priežasčių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų