Luka Dončičius sužaidė karjeros rungtynes NBA pirmenybėse ir atvedė Dalaso „Mavericks“ (33/23) į pergalę.

„Mavericks“ namie 112:105 (36:28, 23:22, 30:31, 23:24) įveikė Los Andželo „Clippers“ (27/30).

L. Dončičius nugalėtojams pelnė beveik pusę komandos taškų – 51 (10/12 dvit., 7/14 trit., 10/14 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Net 28 taškus jis pelnė per pirmą kėlinį – tiek pat, kiek visa „Clippers“ komanda. Per šį ketvirtį L. Dončičius susmeigė 7 tritaškius.

51 pelnytas taškas – naujas slovėno karjeros rekordas.

Kai gynėjas baudų metimais pelnė 50-ąją tašką „Mavericks“ sirgaliai atsistoję ant kojų skandavo „MVP, MVP“.

Ketvirto kėlinio pabaigoje „Clippers“ priartėjo per tris taškus, bet tada L. Dončičiaus perimtas kamuolys pasibaigė dviem lengvais taškais, netrukus Nicolo Batumo tritaškis nelietė lanko, o kitoje aikštės pusėje mesdamas iš toli neklydo Reggie Bullockas ir Dalaso ekipa įtvirtino pergalę.

„Mavericks“: L. Dončičius 51, D. Finney-Smithas 12, R. Bullockas ir J. Brunsonas po 11.

„Clippers“: M. Morrisas 21, N. Powellas 19, R. Jacksonas 18, T. Mannas 13.