Pergalę Europos čempionate iškovojo Lenkijos rinktinė, kuri rezultatu 99:84 (29:18, 17:28, 23:17, 30:21) įveikė grupės šeimininkę Čekiją.

Nugalėtojus į priekį vedė Mateušas Ponitka, surinkęs 26 taškus. AJ Slaughteris įmetė 23 taškus.

Pralaimėjusiems Janas Veseley pelnė 17 taškų. Tomašas Satoransky žaidė, bet per 17 minučių taškų nepelnė.

Lenkija pirmajame kėlinyje pirmavo 15 taškų, bet pranašumą išbarstė ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus.

Antroje mačo pusėje lenkai vėl susigrąžino iniciatyvą, kurie jame nei karto neatsiliko. Prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei Lenkija didino pranašumą 92:81 ir pergalės nepaleido.

Lenkai šiandien realizavo 69 proc. dvitaškių - 27 iš 39.

Lenkija: Mateušas Ponitka 26, A.J.Slaughteris 23, Aleksanderas Balcerowski 14, Michalas Sokolowski 12.

Čekija: Janas Vesely 17, Jaromiras Bohacikas 13, Patrikas Auda 10.