Liuksemburge sekmadienį vyko „CAS Meeting International“ tarptautinės lengvosios atletikos varžybos, kuriose pergalę šventė Simas Bertašius.

Geriausias Lietuvos vidutinių distancijų bėgikas 1500 m nuotolį įveikė per 3 min. 39.81 sek. ir laimėjo A finalą. Antras finišavo vokietis Marcas Tortellis (3:40.50), trečias – prancūzas Hugo Hay (3:40.65).

Liuksemburge vyko net trys 1500 m bėgimai. Šioje rungtyje iš viso startavo 37 sportininkai.

Sportas.lt primena, kad 1500 m bėgime Lietuvos rekordas priklauso būtent S.Bertašiui. Prieš kiek daugiau nei mėnesį Prancūzijoje lietuvis šią distanciją įveikė per 3 min. 37.38 sek.