Trečią pergalę iš eilės Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Belgrado „Partizan“ (7-9) krepšininkai.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai šį kartą namuose 83:77 (19:14, 22:15, 18:20, 24:28) pranoko Miuncheno „Bayern“ (5-11) ekipą, kuri pralaimėjo antrą kartą iš eilės turnyre.

Serbai galingai pradėjo susitikimą (9:0), tačiau dviženklę persvarą įgijo tik antrojo ketvirčio pabaigoje, kada spurtavo 7-0 ir į didžiąją pertrauką išėjo su 12 taškų pranašumu – 41:29.

Trečiajame kėlinyje atstumas dar labiau išaugo (57:42), tačiau vokiečiai rankų nenuleido ir ketvirtajame kėlinyje sugrįžo į rungtynes. Pastarieji sumažino atsilikimą iki vos 3 taškų (75:72).

Visgi, tuomet aikštės šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą 6-0 ir vėl nutolo (81:72). Po šio momento svečiams iš Vokietijos atsitiesti jau nepavyko – 83:77.

„Partizan“: Dante Exumas 19 (6/9 dvit., 1/5 trit., 4/7 baud.), Mathiasas Lessortas 16 (11 atk. kam., 28 n. b.), Zachas LeDay 15 (9 atk. kam.), Yamas Madaras 14, Kevinas Punteris 6.

„Bayern“: Othello Hunteris 16 (5/9 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud., 14 atk. kam.), Ognjenas Jaramazas (8/8 baud.) ir Augustine‘as Rubitas (11 atk. kam.) po 14, Isaacas Bonga 11, Cassiusas Winstonas 10, Corey Waldenas 7.