Apmaudų pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (7/7) ekipa, kritusi Kęstučio Kemzūros vadovaujamos Pirėjo „Olympiacos“ (6/8) teritorijoje – 98:109 (20:25, 22:24, 25:21, 29:26, 2:13).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Olympiacos“ klubas, pirmojo kėlinio pradžioje atitrūkęs 15:7. Priekyje graikai laikėsi iki pat trečiojo kėlinio pabaigos, kai viskas apsivertė aukštyn kojomis.

„Chimki“ priartėjo iki vieno metimo, o sužaidus pustrečios minutės ketvirtajame kėlinyje Aleksejaus Švedo tritaškis rezultatą persvėrė – 74:72. Psichologinę persvarą perėmę rusai ėmė tolti ir likus žaisti dvi minutes po Sergejaus Karasiovo tritaškio jautėsi itin komfortabiliai (90:83).

A. Švedo taškai dar sutvirtino svečių persvarą, o intrigą prasidedant paskutinei minutei grąžino tik Georgio Printezio tritaškis (90:96). Po S. Karasiovo pražangos puolime dar vieną tolimą metimą pridėjo Brandonas Paulas (93:96). „Olympiacos“ dar kartą sugebėjo apsiginti, Vassilis Spanoulis tritaškiu rezultatą išlygino, o A. Švedo klaida lėmė pratęsimą.

Tritaškių šou pratęsęs Pirėjo klubas sėkmingiau pradėjo pratęsimą (103:98), o psichologinę persvarą praradęs Rusijos klubas iš tokios duobės jau neišsikapstė.

„Chimki“ vėjais paleido Aleksejaus Švedo šou. Daugiau nei trečdalį komandos metimų išleidęs Aleksejus Švedas per 40 minučių pelnė 36 taškus (3/10 dvitaškių, 7/21 tritaškių, 9/13 baudų metimų), atkovojo 3, perėmė vieną ir prarado 4 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, 11 kartų privertė tai padaryti varžovus ir surinko 30 naudingumo balų.

Tai buvo jau antrasis Lietuvos trenerių susidūrimas šio sezono Eurolygoje – K. Kemzūra pergudravo tiek Šarūną Jasikevičių, tiek R. Kurtinaitį. Jau penktadienį R. Kurtinaitis su Š. Jasikevičiumi išbandys jėgas tarpusavyje.

„Olympiacos“: Georgios Printezis 26 (11/15 dvitaškių, 7 atk. kam.), Vassilis Spanoulis (10 rez. perd., 2/8 tritaškių) ir Kostas Papanikolaou (4/8 tritaškių, 6 atk. kam.) po 18, Nikola Milutinovas 16 (7 atk. kam.)m Brandonas Paulas 8 (1/7 tritaškių).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 36 (7/21 tritaškio, 9 rez. perd.), Jeremy Evansas 17 (6 atk. kam., 6/6 dvitaškių), Devinas Bookeris 12 (8 atk. kam.), Jonas Jerebko 10 (5 atk. kam.), Dairis Bertanis 9 (3/4 tritaškių).