Kšištofas Lavrinovičius prašosi į „Lietuvos krepšinio fanų komandą“ ir siūlo jai pavadinimą

TV3 televizijos projektas „Lietuvos krepšinio fanų komanda“ įgauna pagreitį. Jau greitai paaiškės, kokį pavadinimą turės didžiulio dėmesio sulaukusi unikali ekipa, todėl dabar sirgaliai turi paskutinę progą pateikti savo idėjas, kaip turėtų skambėti klubo vardas.

Analogų neturintis projektas abejingų nepalieka ne tik aistruolių, bet ir krepšinio pasaulio atstovų tarpe – pavadinimą komandai siūlo ir puikiai Lietuvoje pažįstami esami bei buvę žaidėjai.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos aukštaūgis Kšištofas Lavrinovičius išliko kaip visada šmaikštus bei iškart paklausė: „O mane į komandą pasikviesite?“ Sulaukęs pritarimo puolėjas šyptelėjo ir tarė: „Kadangi klubas bus naujas, įdomus ir kitoks, manau, kad ir pavadinimas turėtų būti toks. Pirma idėja, man šovusi į galvą, buvo „Išsišokėliai“, – pasiūlė K.Lavrinovičius.

Tuo tarpu puolėjas Linas Kleiza buvo patriotiškas: „Siūlyčiau komandą pavadinti „Vyčiu“. Būtų gražus lietuviškas pavadinimas“.

L.Kleizai antrino ir buvęs krepšininkas bei Lietuvos Respublikos Seimo narys Sergejus Jovaiša, pasak kurio, klubo pavadinimas turėtų išlikti kuo tautiškesnis. „Be rėmėjų vardų reiktų apsieiti. Manau, tiktų koks Lietuvos simbolis – gražiai skambėtų „Vytis“ arba „Trispalvė“, – sakė S.Jovaiša.

REKLAMA

Paskutinį šansą siūlyti pavadinimą „Lietuvos krepšinio fanų komandai“ sirgaliai turi iki rugsėjo 4 dienos, penktadienio. Būtent tada TV3 televizijos sezono atidarymo metu bus paskelbti penki pavadinimai, iš kurių aistruoliai portale tv3.lt turės išrinkti vieną. Galbūt komandos vardas skambės taip, kaip įsivaizduojate jūs?

 


Rašyti komentarą...
p
pritariu
2015-09-03 09:47:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vytis - tai skamba !
Atsakyti
0

D
Donce
2015-09-04 10:18:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siulau pavadinima"Gelezinis vilkas".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų