Krepšinio žvaigždės sūnus kursto aistras: „To dar neteko matyti“

Ko gero, net ir patys labiausiai nuo krepšinio pasaulio nutolę žmonės bent kartą gyvenime yra girdėję Magico Johnsono pavardę. Tai – ilgametis Los Andželo „Lakers“ simbolis ir ryški pramogų pasaulio figūra.

21

59-erių krepšinio legenda neseniai paliko „Lakers“ organizaciją, kur dirbo sporto operacijų prezidentu, tačiau dėl šio ėjimo dėmesys tiek jam, tiek jo šeimai toli gražu nesumažėjo.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Magico Johnsono sūnus kursto aistras

Tvirto sudėjimo ir 206 cm ūgio vyras kartu su žmona augina dvi atžalas: dukrą ir sūnų.

Būtent Johnsonų sūnus, EJ, išpopuliarėjus socialiniams tinklams tapo tikra žvaigžde – vien instagrame jį seka beveik 700 tūkstančiai gerbėjų.

Tiesa, EJ Johnsonas, nors ir turi didžiulę gerbėjų armiją, neretai sulaukia grubių ir pašaipių komentarų. Mat daugeliui žmonių pro akis nepraslysta pastarojo išvaizda.

„Matęs daug, bet tokio žmogaus dar neteko matyti. Šita karta yra kažkokia apsėsta“, – po viena nuotraukų rašė sekėjas.

27-erių krepšininko sūnus prieš septynerius metus prisipažino esąs gėjus, o nuo tos akimirkos jo išvaizda keitėsi kone kasdien – pasirenkama iššaukianti apranga, vartojami moteriški hormonai ir besikeičiančios manieros yra tik dalis to, ką su savim kiekvieną dieną „nešasi“ EJ.

Pačiam NBA legendai, Magicui Johnsonui, su tokia sūnaus elgsena susitaikyti nebuvo lengva. Tai prieš kelis metus pripažino pats sūnus.

„Tėvo reakcija nebuvo tinkama. Bet jau kitą dieną pakalbėjome ir jis užtikrino, kad visą tai pereisime kartu. Tačiau tam reikia laiko. Tuomet abu apsiverkėme“, – vieno interviu metu sakė EJ.

Tiesa, Magicas ištesėjo savo žodį ir nuo sūnaus nenusisuko. Dabar jie laiką leidžia kartu, o pats buvęs krepšininkas keliskart yra viešai pasisakęs apie tyrą tėvų ir vaikų meilę tiesioginių transliacijų metu.

„Kai prabilo mano sūnus, buvau be galo laimingas. Buvau laimingas ir dėl jo, ir dėl mūsų, kaip tėvų. Mes jį mylime. EJ yra fantastiškas“, – jautriai prieš porą metų kalbėjo NBA simbolis.

Daugiau retos išvaizdos vyruko kadrų rasite galerijoje viršuje.


Rašyti komentarą...
I
Išgarsėti
2019-11-02 09:11:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jutubų kartos garsenybės, durnumu lengva išgarsėti, bet jau tėvo pavardė čia svarbesnė. Kiek morozų jutuberių su padugnių atmorozkais ....
Atsakyti
0

N
Nepykantos simbolis
2019-08-03 14:38:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vistiek jis pedikas !!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų