Sporto visuomenę nustebinusi žinia apie Kauno „Žalgirio“ krepšininkų Darjušo ir Kšyštofo Lavrinovičių bei Rimanto Kaukėno siekius dalyvauti Seimo rinkimuose įgauna vis didesnę simbolinę prasmę.

Šis krepšininkų apsisprendimas paskelbtas būtent rugsėjo 11-ąją (9/11). Maža to, Lietuvos žmonių partijos kandidatų sąraše D. Lavrinovičius įrašytas 9 numeriu, o jo brolis 11 (9/11). Lyg to būtų maža, abu krepšininkai ne kartą viešai buvo vadinami bokštais dvyniais.

Lieka atviras klausimas, ar toks verslininko ir partijos įkūrėjo Vladimiro Romanovo sprendimas susijęs su vienuoliktosioms tragedijos JAV metinėmis.

Papildyta 17:42

Būrėja: „griūtys“ gali ištikti brolių dvynių šeimas

„Broliams Lavrinovičiams gresia konfliktinė situacija dėl pinigų. Be to, už jų nugaros stovi gana turtinga moteris, kuriai naudinga, kad jie patektų į Seimą. Bet jeigu jie pateks, jiems nuolat kils problemų, nesusipratimų, ne iki galo bus išspręsti kažkokie klausimai“, – prognozuoja jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė. Ji prognozuoja, kad krepšininkai Seimo nariais netaps.

„Jiems nebus leista nueiti iki galo dėl konfliktinių situacijų ir dėl praeities šleifo“, – Balsas.lt sakė ji.

Tačiau tik Darjušui  bandymas eiti į politiką gali atnešti naudos ateityje. „Padedamas pinigų, Darjušas gal ir galėtų patekti į Seimą, bet jam tai būtų  ne sėkminga politinė karjera, o tarpinė stotelė.  Tai jo raktas į sėkmę – per tai jis gautų atsakymą, ko jis turėtų imtis ateityje. Ryšiai, pažintys, galimybės, patirtis tam tikra“, – pasakojo Neringa.

REKLAMA

„Kšyštofui visai nereikėtų eiti į politiką. Tai jį gali atvesti iki depresijos.  Šis energija trykštantis žmogus ten jaustųsi kaip suluošintas – ten „mirtų“. Jis pasijustų menkaverčiu – kad daug ko nežino, nesupranta ir nemoka,  jo ten nepriima. Jis jaustųsi ne savo vietoje“, – Balsas.lt sakė N. Saladžė.

Paklausta, ar broliams dvyniams ką nors gali reikšti mistinai sutapimai 9/11, ji aiškino, kad kortos rodo, jog ryšys yra.

„Bet šio ryšio įtaką labiau pajus ne jie patys, tai su šeima susijusios problemos: šeimą gali ištikti griūtys, gali kilti konfliktai. Iš šalies to galime ir nepastebėti, bet  kils pavojus šeimos išsaugojimui, šeimos išlaikymui“, – sakė N. Saladžė.

Papildyta 17:05

Numerologija: sąsajų įžvelgti galima

Numerologija besidomintis Kęstutis Ožalas Balsas.lt pasakojo, kad skaičiai turi labai didelę įtaką kiekvieno žmogaus gyvenime: „Viskas, kas mus supa, yra sudaryta iš skaičių. Tie patys kompiuterių ekranuose matomi paveikslėliai yra sudaryti iš skaičių. Tačiau taikyti skaičius politikoje? Galiu pasakyti – gana įdomus atvejis, bet ar tai veiksminga – sunku įvertinti.“

Anot K. Ožalo, pastebėjimai dėl skaičių 9 ir 11 sutapimų brolių Lavrinovičių atveju yra tik paviršutiniai. „Negalima pažiūrėti į žmogaus gimimo datą ir iš karto nuspėti jo ateitį. Yra daug sudėtinių veiksnių, kurie leidžia viską įvardyti tiksliau. Ar gali krepšininkai dvyniai sėkmingai žengti į politiką būtų galima atsakyti tik nuodugniai viską įvertinus – nuo gimimo datos iki planetų išsidėstymo“, – pasakojo K. Ožalas.

Portalo Balsas.lt pašnekovas svarstė, kad skaičių vartojimas rinkimų kampanijoje gali turėti didelę reikšmę. „Šiuo atveju gali atrodyti, kad bandoma sutapatinti tragedijos JAV datą ir kandidatų sąrašo skaičius. Taip elgiantis, be jokios abejonės, galima paveikti tam tikrą žmonių grupę, kuriuos itin sukrėtė prieš 11 metų įvykdytas teroristinis išpuolis. Jeigu žmogui įstrigusi ta data, tai jis greitai suras sąsajų“, – pasakojo K. Ožalas.

Anot jo, vardo Kšyštofas numerologinis skaičius yra 119, o vardo Darjušas – 92. Tuo tarpu pavardės Lavrinovičius – 174. „Šiuo atveju krepšininkų vardai tik dar labiau sustiprina pamąstymus apie sąsajas su skaičiais 9/11. Tik pavardė šiuo atveju iškrenta iš konteksto“, – pabrėžė K. Ožalas.

REKLAMA

Papildyta 16:29

L. Malinauskas: geriau tegul jie eina vaikų treniruoti

Tarologas Leopoldas Malinauskas, paklaustas, kas  lėmė tokį kardinalų garsių sportininkų karjeros posūkį ir kokios jų perspektyvos politikoje, atsivertė kortas.


Rašyti komentarą...
B
Birutė
2012-09-11 19:04:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į seimą turi eiti ekonomistai ,teisininkai ir su patirtim savo profesijos srityje.Užtenka draugų, švogerių,šokėjų dainininkų ir tokių kurie mokėsi už pinigus,ir atėję į seimą varnas gaudo.Prie kandidatų įseimą reikia pridėti ką baigę ir kur dirbę-užtenka klounų.
Atsakyti
0

x
xxasfasfas
2012-09-11 16:08:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
istorija rodo kad bosktai dvyniai nugriuvo tai failas
Atsakyti
0

v
viskas
2012-09-13 00:31:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
jeigu jau teisti ir tokio lygio, net kalbėt neišmokę, nenoriu net įvardinti diagnozės, papuls į Seimą-važiuosiu bele kur iš Lietuvos ir kitiems rekomenduosiu. Reiškia, kad jau dugnas, o dugne visada purvas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų