Kraujas Argentinoje: mirtinų priešų finalas nukeltas dėl išpuolio prieš futbolininkus

Šeštadienį vakare turėjo paaiškėti pretižinio „Copa Libertadores“ taurės savininkai, tačiau mačas tarp dviejų mirtinų Argentino futbolo klubų priešų buvo atidėtas dėl sirgalių išpuolio.

39

Į antrąsias finalo rungtynes Buenos Airėse atvykę „Boca Juniors“ futbolininkai buvo užpulti „River Plate“ sirgalių.

Iš pradžių rungtynės buvo nukeltos valandai, vėliau bent iki sekmadienio vakaro. Vis dar neaišku, ar mačas nebus nukeltas dar kartą.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neramumai Argentinoje prieš „Copa Libertadores“ finalą

„River Plate“ sirgaliai prie stadiono užpuolė „Boca Juniors“ komandos autobusą, mėtė į jį įvairius daiktus, taip išdauždami stiklus. Šukės sužeidė ne vieną futbolininką – į ligoninę išvežti Pablo Perezas ir Gonzalo Lamardo. Vienam jų šukės pataikė į akį, kitam perpjovė galvą.

Žaidėjai turėjo paragauti ir policininkų dujų, nes šie tokiu būdu vaikė chuliganus, bet chaotiškose scenose pataikė ir į žaidėjus. Pranešama, kad kiti žaidėjai po išpuolio kentė galvos skausmą ir vėmė. „Boca Juniors“ marškinėlius vilkintis Carlosas Tevezas taip pat nukentėjo.

„Copa Libertadores“ yra presitžinis turnyras Pietų Amerikoje, atitinkantis UEFA Čempionų lygą Europoje. Pirmasis mačas tarp „River Plate“ ir „Boca Juniors“ baigėsi 2:2.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų