Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas pirmose Prancūzijos „Ligue 1” čempionato 2020/2021 metų rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Lens“ futbolininkų pranašumą.

PSG šiose rungtynėse negalėjo padėti Kylianas Mbappe, Neymaras, Angelis Di Maria, Mauro Icardi, Marquinhosas, Keyloras Navasas ir LeAndro Paredesas, kuriems buvo patvirtintas koronavirusas.

Ignatiusas Ganago 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Pablo Sarabia 31-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų.

Layvino Kurzawos antrojo kėlinio pradžioje smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

I.Ganago 57-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba ir šiurkščia vartininko Marcino Bulka klaida, nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Lens" ekipą į priekį 1:0.

Simonas Bokote Banza 63-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.