Venesuelos rinktinė užsitikrino vietą olimpinio atrankos turnyro Kaune pusfinalyje. A grupės rungtynėse jie 94:80 (27:18, 29:20, 14:28, 24:14) įveikė Pietų Korėją ir įsirašė pergalę.

Ketvirtadienį P. Korėja bandys mesti iššūkį Lietuvai. Mačo pradžia 19.30 val. Pirmąją turnyro dieną Venesuela nusileido Lietuvai 65:76.

Rungtynių pradžioje atrodė, kad Venesuela neturės jokių problemų – jau antrame kėlinyje jie talžė varžovus dvidešimties taškų skirtumu, bet po pertraukos korėjiečiai kilo į šturmą.

Trečią kėlinį jie pradėjo uraginišku puolimu ir spurtavo 26:9, o tai leido atsilikimą sumažinti iki minimalaus – 64:65.

Vis tik venesualiečiai neleido persverti rezultato, o antroje ketvirto kėlinio pusėje po kelių sėkmingų atakų susigrąžino dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę.

P. Korėja: H. Lee 18, G. Ra (10 atk. kam.) ir D. Lee po 17.

Venesuela: H. Guillentas 17, M. Carrera ir P. Chouro po 16, G. Sojo 12.

TV3 televizija, naujienų portalas tv3.lt, internetinė vaizdo platforma TV3 Play bei naujos kartos televizija Go3 transliuos visas olimpinės atrankos vyrų krepšinio rungtynes – ne tik tas, kuriose pasirodys lietuviai.

Tiek rungtynių metu, tiek ir po jų karščiausios naujienos, interviu su krepšininkais, jų komentarai bei rungtynių analizė atsidurs ir naujienų portalo tv3.lt specialiame polapyje – https://www.tv3.lt/tokyo2020

P. Korėjai tai pirmasis turnyro mačas, o Venesuela savo pirmoje akistatoje nusileido lietuviams.