REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po Eurolygos burtų ceremonijos karštą interviu davęs naujasis prancūzų Vilerbano ASVEL prezidentas ir NBA čempionas su „San Antonio Spurs“ klubu Tony Parkeris prakalbo apie tris dalykus, kuriuos visuomet svajojo įgyvendinti. Kokie jie?

REKLAMA
REKLAMA

Aštuonių komandų kvalifikaciniame turnyre Ostendėje Vilerbano ASVEL sieks vienintelio kelialapio į Eurolygą. Pirmasis klubo, kurio prezidentu tapo krepšinio žvaigždė T. Parkeris, varžovas – Jeruzalemo „Hapoel“. Jei sėkmingai jį įveiks, pranzūcų lauks Kazanės „Unics“ ir Rygos VEF poros nugalėtojas. Iki kelialapio į Eurolyga sėkmės atveju bus likęs tik vienas žingsnis.

REKLAMA

Kalbėdamas apie savo klubą T. Parkeris tvirtino tikįs, kad ASVEL pavyks prasibrauti į Eurolygą. Paklaustas apie savo ateitį, NBA čempionas prakalbo apie tris dalykus, kuriuos svajojo visą gyvenimą.

„Pirmiausiai norėjau žaisti NBA, atrodo tai man pavyko. Antra, visuomet norėjau rengti krepšinio stovyklas ir padėti jaunimui tobulėti, o trečia – tapti klubo vadovu. Man patiktų rūpintis organizaciniais klausimais, vadyba, naujų talentų paieška“, - kalbėjo T. Parkeris. Atrodo, visos trys svajonės artimiausiu metu išsipildys.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų