Oksana Pikul grupių „Naujos pupytės“ ir „POP Ladies“ narė, buvusi televizijos laidų vedėja ir įvairių projektų dalyvė. Šį rudenį ji susižadėjo su krepšininku Simu Jasaičiu. Mergina prisipažįsta, kad gyvenimas su sportininku nėra lengvas, jai tenka derintis prie jo treniruočių ir varžybų grafikų, tačiau pabrėžia – jei myli, jokie sunkumai nebaisūs.

Šiuo metu Oksana ir Simas įsikūrė Krasnodare, kuriame krepšininkas atstovauja vietos komandai, ir gyvena artėjančių vestuvių nuotaikomis.

– Sutinki su posakiu, kad sportas – sveikata?

– Sutinku tik tuo atveju, jei tai ne profesionalus sportas.

– Ar sportuoji?

– Šiuo metu sportuoju tik savo malonumui sporto salėje ar repeticijose su grupės merginomis. O šiaip esu buvusi gimnastė.

– Ar pamatytumėme tave žaidžiančią krepšinį?

– O kodėl gi ne? Mielai pažaisčiau, tik kažin ar iš manęs būtų gera žaidėja. Manau, pataikyti sektųsi sunkiai (šypsosi).

– Kokie mėgstamiausi ir nemėgstamiausiai dalykai krepšinyje?

– Krepšinį, kaip sporto šaką, mylėti išmokė Simas. Labai mėgstu žiūrėti varžybas ir sirgti už savo būsimą vyrą ir jo komandą. Labiausiai nemėgstu savo komandos favoritės pralaimėjimo.

– Ar domėtumeisi krepšiniu, jei tavo sužadėtinis jo nežaistų?

– Jei sužadėtinis nežaistų krepšinio vis tiek žiūrėčiau varžybas. Galbūt nebūčiau tokia aistringa sirgalė, tačiau mielai palaikyčiau mėgstamas komandas.

– Mėgstamiausias krepšininkas?

– Žinoma, Simas. Bet atiduosiu savo simpatijas ir Rimantui Kaukėnui. Jis nuostabus, draugiškas, mielas žmogus. Gražu stebėti jo žaidimą.

DAUGIAU SKAITYKITE: sportin.lt


Rašyti komentarą...
u
urte
2012-11-01 08:30:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visada patiko man si megguzele ir kaip atrodo,ir kaip kalba,bet....neseniai estas nuaiskino,kad ji reto plesrumo barakuda...hmmm...kazkaip suprastejo jos ivaizdis.....
Atsakyti
0

u
ugu....
2012-11-01 08:42:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne krepsininkams jaucia simpatija ,o ju uzdirbtiems pinigams - kas daugiau ju turi,tas ir simpatiskiausias siai panelei...nu siuolaikine juk ji!:))))
Atsakyti
0

j
jo
2012-10-31 17:41:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
gal visiems, nes labai kvaila yra
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų