0

Vilniaus klubo „Regata“ žaidėjai tapo kanupolo turnyro, skirto sausio 13 dienos įvykiams paminėti, nugalėtojais.

Praėjusį savaitgalį Lazdynų baseine vyko atkaklios kanupolo varžybos tarp geriausių Lietuvos komandų. Turnyre varžėsi stipriausi klubai iš Kauno, Trakų ir Vilniaus keturiose grupėse: suaugusiųjų, mėgėjų, U-15 ir pradedančiųjų. Žaidimas, kaip įprasta, vyko pagal tarptautines irklavimo federacijos ICF kanupolo taisykles žaidžiant 5 prieš 5 du kėlinius po 10 minučių.

Suaugusiųjų grupėje dalyvavo geriausi kanupolo žaidėjai iš visų trijų miestų. Pirmosiose varžybose po atkaklios kovos Vilniaus klubo „Regata“ žaidėjai laimėjo prieš patyrusius Kauno klubo „Regesa“ žaidėjus rezultatu 3:2. Nemažiau atkakliai vyko antrosios suaugusiųjų rungtynės tarp Kauno klubo „Regesa“ ir Trakų KKSC klubo kanupolo sportininkų. Trakų sportininkai labai aktyviai pradėjo varžybas ir laimėjo rezultatu 7:6.

Trečiosiose lemiamosiose rungtynėse kova dėl pirmosios vietos turnyre vyko tarp Vilniaus klubo „Regata“ sportininkų ir Trakų KKSC klubo sportininkų. Trakų komanda vėl sugebėjo aktyviai pulti vilniečius ir pirmojo kėlinio pirmoje pusėje išsiveržė į priekį rezultatu 2:0. Vilniečiai neprarado pasitikėjimo ir kėlinio pabaigoje Vilniaus komandos lyderis Simantas Mažeikis išlygino rezultatą dvejais įvarčiais 3:3.

Antrajame kėlinyje labai atkaklioje kovoje komandos apsikeitė įvarčiais ir pagrindinis varžybų laikas baigėsi lygiosiomis 4:4. Po 3 minučių pertraukos žaidėjai žaidė 5 minučių pratęsimą iki auksinio įvarčio. Vilniečių lyderis Simantas Mažeikis greitoje atakoje įmetė auksinį įvartį į vartus ir atnešė vilniečiams pergalę pagrindinėje grupėje.