Kitoks kontraktas – jau Donato Motiejūno kišenėje

Krepšininkas Donatas Motiejūnas pagaliau gali atsipūsti – derybos tarp jo ir „Houston Rockets“ baigėsi. Lietuvis pasirašė ant ketverių metų kontrakto, kurio vertė 35-37 milijonai JAV dolerių.

40

Nors naujasis kontraktas keliais milijonais dolerių pelningesnis žaidėjui, jame yra ir kitokių pasikeitimų. Tarp svarbiausių minima tai, kad lietuvis galės būti iškeistas jau artėjančią vasarą. Be to, kur žais 2017 – 2018 metų sezoną lietuvis sužinos tik liepos mėnesį.

Po sutarties pasirašymo krepšininkui vis dar reiks dalyvauti „rockets“ medicininėje patikroje.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donato Motiejūno karjera NBA ir Lietuvos rinktinėje

Praėjusią savaitę D. Motiejūnas sulaukė ketverių metų 37 mln. JAV dolerių pasiūlymo iš „Nets“ klubo. Tokį patį pasiūlė ir pirmumo teise krepšininką susigrąžino „Rockets“. Tiesa, pastarasis pasirengęs mokėti tik 31 mln., nes likusi dalis – įvairių premijų dalis, kurią Hjustonas nėra įpareigotas mokėti.

Lietuvis per dvi dienas nuo „Rockets“ pasiūlymo turėjo pasirodyti Hjustone ir praeiti medicininę apžiūrą, tačiau jo agentas B.J. Armstrongas tvirtino, kad jo klientas to nedarys.

Aukštaūgis per savo karjerą NBA vidutiniškai pelno 7,8 taško ir atkovoja 4 kamuolius per rungtynes. Jam buvo padarytos dvi nugaros operacijos, dėl kurių D. Motiejūnas praleido kone metus reabilitacijai. Tiesa, lietuvis sėkmingai įveikė visus sveikatos testus, kurie buvo atliekami Niujorke.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų