Arnoldo Kulbokos atstovaujama Šarlotės „Hornets“ (3/0) išlieka nepralaimėjusi NBA. „Širšės“ išvykoje 111:95 (27:31, 23:27, 29:20, 32:17) nugalėjo Bruklino „Nets“ (1/2).

Arnoldas Kulboka rungtynėms registruotas buvo, bet aikštėje nepasirodė. Kol kas lietuvis pajėgiausioje planetos lygoje dar nedebiutavo.

„Nets“ šiame mače negelbėjo ir puikus Kevino Duranto pasirodymas. Puolėjas per 36 minutes įmetė 38 taškus (17/24 met.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose asmeninį šou surengė Milesas Bridgesas. Jo sąskaitoje – 32 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai.

„Nets“ laikė iniciatyvą savo rankose iki trečiojo kėlinio vidurio, bet tada užstrigo. Ypač trūko pagalbos Kevinui Durantui – visa ekipa pataikė 9 tritaškius iš 35 (25,7 proc.).

Prastas rungtynes sužaidė Jamesas Hardenas. Gynėjas per 33 minutes pelnė 15 taškų, tačiau suklydo net 8 kartus.

Šiame mače Bruklino ekipa pailsino Blake'ą Griffiną, o Kyrie Irvingas vis dar lieka ant suolo dėl nepasiskiepijimo nuo COVID-19.

„Nets“: K. Durantas 38, J. Hardenas 15, LaMarcusas Aldridge'as 9 taškai.

„Hornets“: M. Bridgesas 32, Lamelo Ballas 18, Ishas Smithas 15, Cody Martinas 12.