Kazachstano treneris prieš dvikovą su Lietuva: „Žaisime dėl rezultato“

Lapkričio 18 dieną Lietuvos rinktinės laukia didžiausias išbandymas šių metų UEFA Tautų lygos turnyre. C diviziono ketvirtoje grupėje susitiks Lietuvos ir Kazachstano rinktinės. Pralaimėjimo atveju lietuviai iškris į D divizioną, o pergalės arba lygiųjų atveju – užims trečią vietą grupėje bei išliks C divizione.

Tas pats galioja ir Kazachstano rinktinei, kurios treneris Michalas Bilekas yra pasiryžęs kovoti dėl teigiamo rezultato, nors jam tai gali būti ir paskutinės rungtynės prie Kazachstano rinktinės vairo.

„Turėsime kantriai žaisti gynyboje, žaisti kaip viena komanda. Prieš Albaniją neišnaudojome savo susikurtų progų, todėl negalime kartoti šių klaidų ir prieš Lietuvą“, - sakė M.Bilekas.

„Mano sutartis su Kazachstano futbolo federacija galioja iki sausio mėnesio ir aš esu pilnai susikaupęs šio vakaro rungtynėms. Apie naują sutartį su nieko dar nekalbėjau“, - į gandus ar rungtynės su Lietuva gali būti jo paskutinės, atsakė M.Bilekas.

„Tikrai žaisime dėl rezultato. Kad ir kokios būtų oro sąlygos, mums svarbiausia yra laimėti“, - pridūrė Kazachstano treneris.

Tuo metu Kazachstano rinktinės saugas Islambekas Kuatas kalbėjo: „Atmosfera komandoje yra gera. Visi puikiai supranta, kad turime laimėti, jei norime neiškristi į žemesnį divizioną. Šįkart mūsų lauks visai kitokia Lietuvos rinktinė, kurią matėme Vilniuje. Jie taip pat sieks tik pergalės, bet mes bandysime iškovoti tris taškus“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų