Kauno „Žalgiris“ sutriuškino Liublianos „Olimpija“ ekipą

Rungtynes "Žalgirio" startiniame penkete pradėjo Eurelijus Žukauskas, Paulius Jankūnas, Jonas Mačiulis, Marcusas Brownas ir DeJuanas Collinsas. "Olimpija" penketukas: Mirza Begičius, Jasminas Hukičius, Marko Miličius, Ronellis Tayloras, Goranas Dragičius.
Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po kelių kauniečių klaidų išsiveržė į priekį 4:0. Šeimininkams netrukus pavyko ne tik išlyginti rezultatą, bet ir pabėgti į priekį 7 taškų skirtumu (19:12). Kovingai nusiteikę "Olimpija" krepšininkai nenuleido rankų ir atkakliai mažino atsilikimą. Kėlinuko pabaigoje abiejų komandų žaidėjai dažnai stodavo prie baudų metimo linijos, o po pirmojo ketvirčio 25:22 pirmavo "Žalgiris". Nesisekė stabdyti varžovų atakų lyderio M. Miličiaus, per kėlinuką pelniusio 14 taškų ir atkovojusio 6 atšokusius kamuolius.
Antrajame kėlinuke slovėnai perėmė iniciatyvą, o ant suolelio atsisėdus E.Žukauskui, padidino savo persvarą iki 6 taškų (36:30). Kauniečiai nepalūžo ir, laimėję atkarpą 16:0, pirmą sykį įgijo dviženklį pranašumą (46:36). Likusį iki didžiosios pertraukos laiką žalgiriečiai kontroliavo žaidimą.
Trečiojo kėlinuko pradžioje M. Brownas pataikė dvitaškį ir, pelnęs 20-ąjį tašką, pasiekė Eurolygos rekordą - jis tapo rezultatyviausiu visų laikų turnyro žaidėju. Trečiojo kėlinuko pirmoji pusė buvo itin sėkminga kauniečiams, kurie rinko taškus ir po J. Mačiulio tritaškio padidino persvarą iki 21 taško (68:47). Pasinaudoję šeimininkų atsipalaidavimu, svečiai netrukus ėmė mažinti skirtumą. Laimėję atkarpą 12:2, slovėnai prieš paskutinį kėlinuką sumažino atsilikimą iki 11 taškų (59:70).
Ketvirtajame kėlinyje Kauno ekipos žaidėjai ne tik apgynė savo pranašumą, bet ir sugebėjo jį dar labiau padidinti. Rungtynes simboliškai dėjimais iš viršaus užbaigė Dainius Šalenga ir D. Collinsas.
"Žalgiris": M. Brownas 28 (dvitaškiai 6/7, tritaškiai 3/5, 5 atk.kam., 4 rez.perd., 3 per.kam.), D. Collinsas (8 rez.perd.) ir D. Šalenga - po 17, J. Mačiulis 12, P. Jankūnas 8, M. Popovičius 5, G. Jurakas ir E. Žukauskas - po 2.

"Olimpija": M. Miličius 21 (9 atk.kam.), R. Tayloras 18, M. Bailey 13.