Pirmosiose „TOPsport A lygos“ trečiojo turo rungtynėse dramatišką pergalę šventė „Kauno Žalgiris“. Namuose žaidę Glenno Stahlio auklėtiniai 2:1 (0:0) įveikė pirmąją rungtynėse įmušusią turnyro debiutantę Vilniaus rajono „TransINVEST“.

Pirmasis pavojus rungtynėse kilo 30-ąją minutę, kai pavojingoje situacijoje atsidūręs Gabrielis Nikonovas buvo arti tikslo, tačiau abu jo smūgius sugėrė žalgiriečių gynėjai. Svečių ekipos spaudimas davė vaisių – pastariesiems pavyko perimti kamuolį, o Aleksandro Levšino smūgį turėjo atremti Deividas Mikelionis.

Kėliniui einant į pabaigą Henrique Devensas apgaulingais judesiais suklaidino vartininką, tiesa, puolėjo smūgis skriejo į Matias Rale, kuris buvo likęs šalia vartų, vos po kelių epizodų bandymą virš vartų atliko Otaras Kobachidze.

51-ąją rungtynių minutę Vilniaus rajono ekipa pelnė įvartį gražuolį. Smūgį aukšta trajaktorijęs iš už baudos aikštelės ribų paleidęs O. Kobachidzė pergudravo žalgiriečių vartininką Deividą Mikelionį 0:1.

Sužaidus kiek mažiau nei valandą Filipas Dangubičius atliko perdavimą M. Rale link, pastarasis turėjo savąją galimybę, tačiau smūgio kampas buvo kiek per aštrus.

73-iąją minutę įvartis krito į S. Moschino ginamus vartus – po puikaus Davido Onanes ilgo perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė į baudos aikštelę įkirtęs ir laisvas likęs Artūras Dolžnikovas. Vos po kelių minučių kauniečiai perlaužė rungtynes – A. Dolžnikovas išvedė Armandą Kučį prieš vartus, po keitimo pasirodęs futbolininkas neklydo ir nuginklavo D. Mikelionį.

„Kauno Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę sezone bei yra surinkęs 4 taškus, tuo tarpu lygos debiutantai savo sąskaitoje turi vienu tašku mažiau.