„Kauno Žalgiris“ UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos antrojo etapo pirmose rungtynėse net 0 – 5 turėjo pripažinti „The New Saints“ futbolininkų pranašumą.

Deividas Šešplaukis 5-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų. Puikaus perdavimo sulaukęs Leo Smithas 8-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „The New Saints“ į priekį 1:0.

Linas Pilibaitis 33-ąją minutę atliko smūgį dešine koja, tačiau kamuolys atsidūrė varžovų vartininko rankose ir rezultatas nepakito.

Danielis Daviesas per keturias minutes du kartus smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs Declanas McManusas 40-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 4:0.

Martynas Dapkus 61-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.

Chrisas Marriottas 67-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Jordanas Williamsas 87-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 5:0.