Kaune, Nemuno saloje, iškilę „Žalgirio“ pramogų ir sporto rūmai pripažinti 2011-ųjų sporto infrastruktūros objektu. Sporto vadybos apdovanojimas „Penki Olimpiniai žiedai“ iškilmingo renginio metu įteiktas Kauno miesto merui Andriui Kupčinskui.

Apdovanojimais „Penki Olimpiniai žiedai“ siekiama motyvuoti talentus ir skatinti naujų idėjų sklaidą, įvertinti geriausius sporto vadybos pavyzdžius, supažindinti su jais visuomenę ir taip prisidėti prie sporto plėtros Lietuvoje.

Nugalėtojus išrinko specialus Sporto vadybos apdovanojimų komitetas, sudarytas iš sporto, verslo ir žiniasklaidos autoritetų. Apdovanojimas už nuopelnus sporte buvo įteiktas Lietuvos krepšinio federacijos garbės prezidentui Vladui Garastui, o geriausiu krepšinio vadybininku pripažintas Mindaugas Špokas. Šiemet iš viso buvo įteikta 14 apdovanojimų.

Šių metų rugpjūčio pabaigoje Kaune atidaryta arena yra viena iš moderniausių visoje Europoje. Rugsėjo mėnesį „Žalgirio“ arenoje vyko finalinės Europos vyrų krepšinio čempionato kovos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų