17
Gruzija – Lietuva 4:0 (nuotr. SCANPIX)

Lietuvos rinktinė Gruzijoje patyrė skaudžią nesėkmę. Lietuviai kontrolinėse rungtynėse su vietos futbolininkais per 25 minutes pirmojo kėlinio minutes praleido keturis įvarčius ir pralaimėjo 0:4 (0:4).

17

Rungtynių pradžioje komandą teko gelbėti vartininkui Ernestui Šetkui. Netrukus krito ir pirmasis įvartis. 15-ąją minutę gruzinai surengė nuostabią ataką, o tikslus buvo visiškai laisvas likęs Giorgi Papunašvili. Jis aikštėje pasirodė po keitimo.

23-ąją minutę Gruzijos rinktinės gynėjas Otaras Kakabadze atliko puikų perdavimą iš dešinės, ten kamuolį galva į vartus nukreipė Giorgi Kvilitaia. Prie to prisidėjo ir kamuolį lietęs gynėjas Linas Klimavičius.

Jis 31-ąją minutę baudos aikštėje pargriovė varžovą, o 11 metrų baudinį realizavo Valeri Qazaišvili.

40-ąją minutę gruzinai surengė dar vieną nuostabią ataką. Pasižymėjo Giorgi Čakvetadze.

Antrasis kėlinys tapo formalumu. Gruzijos rinktinė žaidė ramiau, bet progų sukūrė. Arba lietuviai apsigynė, arba smūgius atrėmė E. Šetkus.

Gruzijos rinktinė FIFA reitinge rikiuojasi 101-a, Lietuvos – 147-a.

Kitas kontrolines rungtynes Lietuvos komanda žais antradienį svečiuose su Armėnijos ekipa.