Kamilės Nacickaitės klubas baigė pasirodymą Europos taurėje

Trečiadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro antrojo atkrintamųjų varžybų etapo atsakomosiose rungtynėse Ankaros „Nesibe Aydin“ (Turkija) su Kamile Nacickaite namuose 68:87 (11:28, 21:22, 16:16, 20:21) pralaimėjo prieš Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) ir iškrito iš tolesnės kovos.

Siaubingai rungtynes pradėjusios šeimininkės antrojo kėlinio pradžioje turėjo net 22 taškų deficitą (11:33). Trečiojo kėlinio viduryje „Nesibe Aydin“ dar priartėjo iki 14 taškų (43:57), bet tai ir buvo viskas, ką joms pavyko nuveikti. Ketvirtajame kėlinyje „Olympiacos“ krepšininkės buvo įgijusios net ir 29 taškų pranašumą (51:80).

K.Nacickaitė aikštėje praleido 24 min. 45 sek., pelnė 13 taškų (3/8 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, perėmė 1 kamuolį, 4 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes „Nesibe Aydin“ išvykoje laimėjo 4 taškų persvara (83:79), tad bendras dviejų rungtynių rezultatas buvo 166:151 „Olympiacos“ naudai.