Kairys po „Neptūnas“ sutriuškinimo prakalbo apie naujo žaidėjo paieškas

Vilniaus „Rytas“ ir toliau be kluptelėjimų žygiuoja šio sezono „Betsafe-LKL“ varžybose – svečiuose be didesnio vargo buvo sutriuškintas Klaipėdos „Neptūnas“.

Sostinės klubo vyr. treneris Donaldas Kairys pasidžiaugė geru komandos pasirodymu ir taip pat liko patenkintas Chrisu McCullough, kuris po pertraukos sugrįžo į rikiuotę.

„Esu patenkintas savo komandos žaidimu. Pavyko pasidalinti minutes, įžaisti visus žaidėjus, manau, visi davė gerą indėlį. Taip pat pavyko sumanymai gynyboje, neleidome varžovui pelnyti daug taškų ir atlikti daug laisvų metimų. To dėka kontroliavome rungtynes. Mūsų žaidimas yra greitas ir laisvas. Mes susikuriame progas ir pirmą pasitaikiusią turime mesti.

Mums tritaškiai patinka, mums jie įkrenta ir kol kas tai mums yra laimintis krepšinis. Gyčio Radzevičiaus pozicijoje yra trys žaidėjai ir visų nesigauna įleisti iš karto, jie turi sulaukti savo eilės. Jis labai gerai išėjo, davė mums energijos, įmetė taškų, apsigynė, perėmė kamuolių. Svarbu teisingu laiku išleisti. Manau, McCullough yra labai pasiilgęs krepšinio. Stengiamės jį įvesti, kuo daugiau ant jo žaisti derinių. Kai kur jis gerai dirbo ir gynyboje, taip kad esu patenkintas visų žaidėjų pasirodymu“, – susitikimą apibendrino D.Kairys.

Anot „Ryto“ vairininko, Vilniaus komanda vis dar ieško papildymo, apie kurį jau netrukus gali būti pranešta.

„Su naujo aukštaūgio paieška sekasi gerai. Darau viską tą patį, ką dariau iki šiol šioje ir visose komandose. Ieškome, tariamės, esame arti susitarimo. Manau, kad po rungtynių turėsiu kažkokių naujienų pasikalbėjęs su klubo vadovybe. Kol kas ieškome vieno žaidėjo“, – pasakojo sostinės ekipos strategas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų