• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos motociklų sporto federacija skelbia, kad avariją treniruotės metu patyrė Lietuvos plento žiedo čempionas Šarūnas Pladas.

Lietuvos motociklų sporto federacija skelbia, kad avariją treniruotės metu patyrė Lietuvos plento žiedo čempionas Šarūnas Pladas.

REKLAMA

„Vakar treniruotės metu Nemuno žiedo trasoje krito plento žiedo čempionas Šarūnas Pladas. Jis išvežtas su greitąja į Kauno klinikas, šiuo metu gydomas. Šarūnai, esame mintimis su tavimi, būk toks pats stiprus ir nenugalimas kaip ir varžybų metu. Labai palaikome tave ir visą tavo šeimą“, – rašoma federacijos „Facebook“ puslapyje. 

Sportininkas lenktynių trasoje nesuvaldė motociklo, po nelaimės buvo išvežtas į ligoninę ir gydomas intensyvios terapijos skyriuje. Spėjama, kad avarija galėjo įvykti dėl techninio gedimo, nes ji įvyko žiedo tiesiojoje. Tačiau kas konkrečiai įvyko nustatys tik pradėtas tyrimas.

Kai kurie trasos ruožai pastaruoju metu buvo atnaujinti.

„Sporte būna kritimų. Tad taip ir įvyko, kad mūsų geriausias sportininkas ir geriausias visose Baltijos šalyse Šarūnas Pladas smarkiai krito trasoje ir susižalojo. Situacija šiuo metu prasta. Galima sakyti, kad būklė sunki, bet stabili“, – portalui tv3.lt sakė Lietuvos motociklų sporto federacijos prezidentė Giedrė Leskauskienė.

REKLAMA
REKLAMA

TV3 žinių žiniomis, sportininkui sukelta dirbtinė koma.

Š. Pladui priklauso „Nemuno žiedo“ ir Latvijos „Bikernieki“ žiedo greičio rekordai (600cc klasėjė). Jis taip pat yra pirmas Baltijos šalių atstovas, dalyvavęs Pasaulio plento žiedo lenktynių čempionate 2015 m. Ispanijoje.

REKLAMA

Įdomu tai, kad pats Š. Pladas prieš kiek daugiau nei savaitę įvertino atnaujintą Nemuno žiedo trasą.

„Tik ką iš pirmo važiavimo naujoje trasoje. Sunku patikėti, kad čia yra Nemuno žiedas, nes vietomis atrodo, kaip „Moto GP“ trasa. Atrodo, kad darbai buvo atlikti tikrai kokybiškai. Kol kas nepastebėjau kažkokių trūkumų. Danga lygi, gera, sukibimas geras. Kita vertus, trasa prarado savo žavesį (šypsosi), nėra tų tokių duobių, kurių nejauti kitoje trasoje“, – prieš savaitę video įraše kalbėjo Š. Pladas.

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų