Juknevičiaus ekipažas gavo nuobaudą, ketvirtadienio trasa trumpinama

Antanas Juknevičius („Toyota“) po 10-ojo etapo finišo neslėpė, kad veikiausiai sulauks 1 minutės baudos už greičio viršijimą.

Teisėjai po kelių valandų patvirtino, kad Lietuvos ekipažui išties skyrė 1 baudos min. Tiesa, A.Juknevičiaus pozicija dėl to nesuprastėjo – jis etapą vis tiek baigė 22-as ir pakartojo geriausią savo metų rezultatą.

Bendroje įskaitoje A.Juknevičius liko 27-as, bet nežymiai išaugo jo atsilikimas nuo 25-oje vietoje esančio Edvino Juškausko. Dabar du lietuvių ekipažus skiria 4 min. 28 sek. 1 baudos min. užsidirbo ir prancūzas Cyrilas Despres, kuris bendroje įskaitoje rikiuojasi 12-as.

Tai leido Benediktui Vanagui padidinti savo pranašumą prieš prancūzą iki 5 min. 17 sek. Lietuviui iki rekordinės – 10-os – pozicijos trūksta 6 min. 21 sek.

Ketvirtadienį numatytas priešpaskutinis – 11-asis – greičio ruožas turėjo būti ilgiausias šių metų Dakare, tačiau teisėjai pranešė, kad sutrumpino distanciją iki 464 km. Dėl prastų oro sąlygų iš greičio ruožo buvo išbraukta maždaug 50 km atkarpa.


Rašyti komentarą...
D
DAIVA ZEMAITYTE
2021-01-18 16:42:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
ŠAUNUOLIAI, DRĄSUOLIAI. SVEIKATOS. IR PIRMYN Į KITA STARTĄ.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų