Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ (2/14) komanda toliau renkasi nesėkmes NBA. Willie Greeno auklėtiniai svečiuose 98:113 (34:21, 18:26, 18:34, 28:32) pripažino Majamio „Heat“ (10/5) pranašumą.

Lietuvis per 28 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo metimą, dukart suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Majamio komanda pirmoje mačo pusėje dukart atsiliko 15 taškų. Vėliau skirtumą ėmė mažinti, o išeinant į ilgąją pertrauką jau atsiliki tik 49:52.

Jau trečiojo kėlinio pabaigoje „Heat“ spurtavo 16:5. Ketvirčio pabaigoje skirtumas dar kiek padidėjo, Majamio klubo pranašumas buvo dviženklis (81:70).

Per lemiamą kėlinį „Pelicans“ dar bandė priartėti, bet persverti mačo rezultato jiems nepavyko.

Nugalėtojams trigubą dublį atliko Jimmy Butleris, kuris surinko 31 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 perdavimų. „Pelicans“ savo gretose neturėjo Ziono Williamsono, o „Heat“ žaidė be Bamo Adebayo ir Kyle’o Lowry.

Majamio komanda pirmoje mačo pusėje dukart atsiliko 15 taškų, bet visam laikui į priekį išsiveržė trečiojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 16:5. Paskutiniame kėlinyje jau „Heat“ vienu metu pirmavo 18 taškų

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 24, Brandonas Ingramas 19, Joshas Hartas 18, Jonas Valančūnas 13, Devonte Grahamas 11.

„Heat“: Jimmy Butleris 31 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Tyleris Herro 19, Maxas Strusas 15.