Dar praėjusiose rungtynėse Devonte Grahamo tritaškis Naujojo Orleano „Pelicans“ (5/17) komandai su Jonu Valančiūnu Jutoje atnešė pergalę, tačiau antrą kartą per dvi dienas įveikti tos pačios „Jazz“ (13/7) ekipos jau nepavyko. Šį kartą ir vėl svečiuose „pelikanai“ rezultatu 105:127 (23:37, 22:27, 22:32, 38:31) turėjo pripažinti „Jazz“ klubo pranašumą.

22 minutes ant parketo praleidęs J.Valančiūnas pelnė 12 taškų (6/7 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

Skirtumas tarp ekipų ėmė ryškėti jau pirmajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai pelnė 14 taškų, į kuriuos svečiai atsakė tik dvitaškiu, o komandas jau skyrė net 16 taškų (14:30).

Antrajame kėlinyje „Jazz“ dar kartą smogė varžovams, šį kartą spurtavo 12-0 ir dar labiau nutolo (33:62).

Ketvirtajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų pasiekė dar neregėtas aukštumas – 40 taškų (72:112) ir priešnuodžių prieš aikštės šeimininkus neatradę Naujojo Orleano krepšininkai turėjo pripažinti nesėkmę – 105:127.

Verta paminėti, kad šiose rungtynėse aikštės šeimininkai pataikė net 20 tritaškių iš 35 bandymų (57 proc.). Tuo tarpu svečiai iš Naujojo Orleano realizavo vos 23 proc. tolimų metimų (8/35).

„Pelicans“: Jaxsonas Hayesas 15 (2/3 dvit., 3/3 trit., 2/3 baud.), Jonas Valančiūnas 12 (12 atk. kam.), Brandonas Ingramas 11, Willy Hernangomezas (8 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir Naji Marshallas po 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 21 (6/11 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Mike‘as Conley ir Jordanas Clarksonas (4/6 trit.) po 20, Joe Inglesas 15 (4/5 trit.), Rudy Gay 13 (7 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 11 (7/7 baud.).