Jau eilinę nęsėkmę NBA pirmenybėse patyrė Jono Valančiūno atstovaujama „Pelicans“ (3/16) ekipa, kuri namuose 96:110 (29:28, 21:38, 19:23, 27:21) nusileido  Minesotos „Timberwolves“ (8/9) komandai.

„Timberwolves“ tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės.

Lietuvis „Pelicans“ klubui per 19 minučių įmetė 13 taškų (5/12 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Mačo pradžia šeimininkams nieko blogo nežadėjo. Tačiau dar iki pertraukos jiems sunkiai sekėsi sustadyti Karlą-Anthony Townsą. Daugiausiai jo pastangomis svečiams pavyko atritrūko iki dviženklio skirtumo (64:48).

Po pertraukos reikalai negerėjo, skirtumas tik augo. „Pelicans“ nepavyko surengti šturmo, o  „Timberwolves“ užtikrintai užbaigė rungtynes turėdami solidų pranašumą.

Nugalėtojams K. Anthony Townsas per 34 minutes surinko 28 taškus, atkovojo 10 kamuolių. Anthony Edwardsas pelnė 18.

Pralaimėjusiems Willy Hernangomezas pelnė 19 taškų (11 atk. kam.). Nickeilas Alexanderis-Walkeris pridėjo 14 taškų.

„Pelicans“: Willy Hernangomezas 19 (11 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 14), Joshas Hartas ir Jonas Valančiūnas (5/12 dvit., 6 atk. kam.) po 13, Kira Lewisas 10.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 28 (10 atk. kam.), Anthony Edwardsas 18, Jarredas Vanderbiltas 16 (1 atk. kam.), D'Angelo Russellas 11, Patrickas Beverle ir Jadenas McDanielsas (8 atk. kam.) po 10.